İstanbul da konser veren Zuhal Olcay 2 farklı kostüm giydi.

Bir yeni bir de 3 yıl önce Özlem Kaya tarafından hazırlanan kostümü tercih eden Olcay, "Bir kıyafeti en az 4-5 kez giymeliyiz" diyerek, ses getirecek bir çağrıya imza attı.

 
SAHNE KIYAFETLERİNİ 4-5 KERE GİYMEMİZ GEREKİYOR
 
Zuhal Olcay "Sahne kıyafetlerine bu kadar çok para harcamak yerine, kostümleri defalarca kullanmak zorundayız. Hem maddi olarak hem de dünya gezegenine saygı gereği bunu yapmamız gerekiyor. Her konserde binlerce lira harcayıp kostümler yaptırmanın hiçbir alemi yok! Popüler kültür; kıyafetiyle ve sahne performansıyla tabii ki bir bütün. Performansımızın içinde o kıyafet de konuşulması gereken bir şey ama; günümüz dünyasında bu konuda daha tutumlu, daha dikkatli olmamız gerekiyor. Bir kıyafeti az 4-5 kere giymemiz, o 4-5 kereden sonra da o kıyafetin bazı yerlerini değiştirerek belki 4-5 kez daha giymeliyiz. Bir kumaşın beyaza boyanmasında korkunç litrelerce su gidiyor. Nasıl ki evimizdeki musluğu gerektiği zaman açıp kapatıyoruz, bu da aynı mantık. Bizim de sahnede kıyafetlerimiz konusunda böyle olmamız gerekiyor" dedi.

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin kızı Shiloh Jolie Pitt 4 gün önce sosyal medyada gündem oldu

ANGELİNE JOLİE DE ELBİSESİNİ YILLAR SONRA KIZINA GİYDİRDİ

Angeline Jolie'nin kızı Zahara, Eternals galasında annesinin 2014 Oscar Töreni'nde giydiği Elie Saab elbiseyi yeniden giymişti. Zuhal Olcay, "Angeline Jolie elbisesini yıllar sonra kızına giydirdi. Bu bir farkındalık. Bunu gündeme getirmemiz gerekiyor" dedi.
Editör: TE Bilisim