Öğle saatlerinden itibaren gece 23,00’e kadar süren festivalde birbirinden farklı ürün ve hizmet standları yer alırken, festival çocuklar için tam bir eğlence ortamı oldu. Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken festival alanında bulunan çeşitli alanlarda hizmet veren standları gezerek stand sahipleri ile samimi sohbetler yaptı ve festivale katıldıkları için teşekkür etti.

Başkan Deniz Köken, Göktürk Dergisi’nin yirmi beşinci kez düzenlediği Göktürk Yaşam Festivali’ne ev sahipliği yapan Ümit Öner’e teşekkür etti.

Göktürk ve Kemerburgaz’da bundan sonra bu tarz etkinliklerin daha çok olacağını söyleyen Köken belediye olarak Kemerburgaz’da temeli atılan yüzme havuzunun bitme aşamasında olduğunu, Göktürk'te yeni bir lisenin temeli atılacağını ve Göktürk'e iki farklı ara yol çalışması ile otobana bağlantı sağlanacağını ve birçok proje ile Göktürk-Kemerburgaz’a gelişim sağlayacağını söyledi.

Acun Ilıcalı "Çocukken de çok üretkendim" Acun Ilıcalı "Çocukken de çok üretkendim"

Babalar Korosu ilgi çekti.

Festivaldeki en ilgi çeken etkinlik ise Göktürk bölgesinde yaşayan babalar tarafından kurulan “Göktürk Babaları Korosu”nun kulakların pasını silen konser oldu. “Babalar Korosu” ile başlayan konser performansları, Faruk Emre’nin verdiği konserle son buldu. Festivale Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen ve Eyüpsultan İlçe Jandarma Komutanı Zeki Gülter’de katıldı.

Editör: Haber Merkezi