60'lı yıllardan günümüze unutulmaz hitlerini seslendiren Süperstar Ajda Pekkan, İzmir Aliağa da hayranlarıyla buluştu.  Sanatçı, ‘Ya Sonra’, ‘Sen İste’, ‘Sana Ne, Kime Ne’, ‘Hoş Gör Sen’, ‘Arada Sırada’, ‘Yakar Geçerim’, ‘Uykusuz Her Gece’ gibi sevilen şarkıları ile yıllar önceye götürdü.

Süperstar, Burcu Sedef imzalı, oryantali andıran mavi ve beyaz renklerden oluşan şık kostümü ile büyük beğeni topladı. Süperstar sosyal medya da takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı.

Üretici Kadınlar Kooperatifi adına Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kadınların el emeği ile hazırladıkları tarihi Helvacı Kilimi ile plaket, Süperstar Ajda Pekkan'a taktim etti. 

Ajda Pekkan yaptığı konuşmada; "Çok teşekkür ederim, benim için çok değerli, çok mutlu oldum. Çünkü biz kadınlar olmazsak, dünya da olmaz diye düşünüyorum. En büyük örneğiniz benim. Yılmadan bunca sene azimle hepinizin karşınızda olmak için anlatamayacağım kadar göz yaşartıcı ve gurur verici, sizlerle beraber olmak efendim. Zafer Bayramımız kutlu olsun." dedi.

Ayşe Egesoy yılların sessizliğini bozdu Ayşe Egesoy yılların sessizliğini bozdu

Süperstar Ajda Pekkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Dün gece İzmir Aliağa'da Zafer Bayramına yakışır, olağanüstü bir buluşma yaşadık. Çok sevgili  Aliağa halkına  ve de çok değerli Belediye Başkanımız Serkan Acar' sonsuz teşekkürler" notunu düştü. 

Ajda Pekkan konserinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Gazi ve Şehitlerimizi de andı.

Editör: Olcay Ünal Sert