Tuğba Özay, defilenin sunuculuğunu üstlendi.

Ev sahipliğini Mehmet Yıldırım’ın üstlendiği organizasyonun sunuculuğunu Tuğba Özay üstlenirken İpek Tanrıyar, Ece Gürsel ve Wilma Ellles, Pelin Suade defilede yer aldı.

Özel gecede Banu zorlu mini bir konser verdi. Türk tasarımcıları dünyaya tanıtmak amacıyla yola çıkılan organizasyonda başarılı Türk tasarımcılar Emrullah Köroğlu, Tuğba Şahri ve Aylin Küçükçınar’ın tasarımları davetlilerin beğenisine sunuldu.

Defilede şarkıcı Yılmaz Morgül, çevre kirliliğine dikkat çekmek için ‘Plastik Terördür’ pankart kaldırarak çöpten yapılan Emrullah Köroğlu’nun tasarımını giydi.

Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!" Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!"

KARNI BURNUNDA PODYUMDA 

Geçtiğimiz yıl avukat Mehmet Şah Çelik ile nikah masasına oturan oyuncu Wilma Elles karnı burnunda podyuma çıktı. 8,5 hamile olan Elles, “Her şey iyi çok az kaldı bende keyifle podyuma çıkıyorum” dedi.

3. kez anne olmaya hazırlanan oyuncu, 13 kilo aldığını belirterek, “Limonlu içecekleri aşerdim ve çok seviyorum. 13 kilo aldım çok az aslında hala manken kıyafetleri giyebiliyorum” diye konuştu.

Banu Zorlu gecede mini bir konser verdi.

Editör: Olcay Ünal Sert