Olcay Ünal Sert

SÜPERSTAR BOĞAZİÇİNİ YAKTI GEÇTİ

Süperstar Ajda Pekkan Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde unutulmaz şarkılarıyla müzik ziyafeti çekti. Boğaziçinde fırtına gibi esen sanatçı 2,5 saat sahnede kalarak klasikleşmiş şarkılarını söyledi. Süperstar yaptığı sohbetlerle de hayranlarının gönlünü fethetti. 

Harbiye konserinde hayranlarının isteğini kırmayarak bacağını gösteren Süperstar bu kez ters köşe yaptı... Ajda Pekkan; "Kıyafetime bir şey mi diyorsunuz?... Bana Açıkhava da birşeyler oldu. 'Ajda eteğini aç, aç, aç..' dediler.. Bende yukarıyı kapattım aşağıyı açtım. Bir acayiplik var mı sizce? Bence yok..." diyerek seyirciyle sohbet etti. İşte Süperstar'dan tarihi itiraf.

SÜPERSTAR BOĞAZ’I YAKTI GEÇTİ

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri Süperstar Ajda Pekkan’ı ağırladı.

Süperstar Ajda Pekkan’ın biletleri günler öncesi tükenen Kuruçeşme Açıkhava Konserinde sevenleri mekanı hınca hınç doldurdu. Binlerce kişinin telefonlarının kameralarını hazırda tuttuğu o anlarda nefesler tutuldu, çığlıklar eşliğinde Süperstar göründü. Kuruçeşme Açıkhava'yı “Sihirli Aşk”, “Vitrin”, “Ben Yanmışım” şarkılarıyla selamlayan Süperstar muhteşem müzik şöleninin sinyalini konserinin ilk dakikalarında verdi.

Gülşah Saraçoğlu imzalı siyah kostümüyle dikkatleri üzerine çeken Ajda pekkan "Bana bir şeyler oldu" diyerek esprili açıklamalar yaptı.Harbiye konserinde hayranlarını kırmayarak bacağını gösteren Pekkan "Bu kez yukarıyı kapattım aşağıyı açtım. Bir acayiplik var mı sizce?" diyerek seyirciye sordu.

SÜPERSTAR: “AÇIKHAVALARDA BANA BİR ŞEYLER OLDU”

Sadece müziğin değil modanın da Süperstarı olan Ajda Pekkan, sahnedeki şıklığıyla yine göz kamaştırdı. Kuruçeşme Açıkhava sahnesine Gülşah Saraçoğlu tasarımı üstü tül kaplı siyah minisiyle adım atan Süperstar, elbisesini transparan işlemeli diz üstü çizmesiyle tamamladı. Kostümü ile seyircisinden tam not alan Ajda Pekkan'ın “Kıyafetime bir şey mi diyorsunuz? Şimdi bana açıkhavalarda bir şeyler oldu. ‘Bacaklarını aç aç' diyorlar. Bende üstü kapattım, bacakları açtım” sözleri kahkahaya boğdu.

"GÖKKUŞAĞIMIZSINIZ!" 

Z kuşağının konserlerine büyük ilgi göstermesine oldukça sevinen Ajda Pekkan, "Çok teşekkür ediyorum, bütün Z kuşağı şarkılarımı ezbere biliyor." deyince, kendisini en ön sıradan izleyen 'Kemancı' şarkısının söz yazarı Mehmet Yüzüak ayağa kalkarak; "Sen bizim gökkuşağımızsınız. A'dan Z'ye herkes sizin hayranınız. Şarkılarınızı ezbere biliyor yeni kuşak. Bizi yurt dışında temsil ettiniz. Gerek yurt dışınının gerekse bizim Ekvator kuşağımızsınız" diye haykırınca seyirciler Süperstar ve Yüzüak'ı çılgına alkışladı...

BUNUN ADI SÜPERSTAR ENERJİSİ; TAM YARIM SAAT BİS YAPTI

Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran binlerce seveniyle şarkılarını söyleyen Ajda Pekkan, konseri boyunca zamana meydan okuyan klasiklerini de söyledi, Orhan Gencebay’dan Batsın Bu Dünya da dedi, Kim Ne Derse Desin şarkısında İngilizce yorumuyla da mest etti. Sadece sevenleriyle sohbet etmek için şarkı söylemeyi durduran Ajda Pekkan iki buçuk saat boyunca kesintisiz bir müzik şöleni sundu. Finalde sevenlerinin “bi’daha bi’daha” haykırışlarıyla inlettiği Kuruçeşme Açıkhava sahnesine şalvar pantolonu ve Crocs terlikleriyle geri dönen Ajda Pekkan “kendimi böyle daha rahat hissediyorum” dedikten sonra yarım saat daha sahnede şarkılarını seslendirmeye devam etti. Süperstar, dansları ve enerjisiyle büyülediği geceyi böylece toplam 34 şarkıyla noktaladı.

Kızı, Ayten Gökçer'in son anlarını paylaştı Kızı, Ayten Gökçer'in son anlarını paylaştı

Süperstar bis yaptıktan sonra spor kıyafetiyle yarım saat şarkı söyleyerek hayranlarını coşturdu.

Konserden diğer fotoğraflar:

Editör: TE Bilisim