AJDA & ARKADAŞLARI BEŞİKTAŞ STADYUMU’NDA TARİH YAZACAK

Kayahan "İstanbul Kadar Güzel" konseriyle anılacak Kayahan "İstanbul Kadar Güzel" konseriyle anılacak

Müzik kariyerinin ilk stadyum konserinde muhteşem bir görsel şov da sunacak olan Süperstar’a Türkiye’nin önde gelen sanatçıları da eşlik edecek. 

AJDA PEKKAN HARBİYE 2023

 Dev bir orkestrayla sahne alacak olan Ajda Pekkan efsane şarkılarını Türkiye’nin en sevilen sanatçı arkadaşlarıyla beraber söyleyecek.  Ajda Pekkan'ın düet yapacağı isimler arasında Selda Bağcan, Nilüfer, Kenan Doğulu, Sıla, Cem Adrian, Edis, Mabel Matiz gibi sürpriz isimler bulunuyor. 

Türk müzik tarihine damga vuracak olan ve JRO Yatırım ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan bu konserde on binlerce kişi en sevilen Ajda şarkılarını tek bir yürekten söyleyecek. 

Ajda And Friends 1713249606 Ajda Ark Bwo Instgrm Post
BWO Entertainment tarafından düzenlenen ve yaklaşık 40 bin kişinin izleyeceği bu devasa konserin biletleri Bubilet, Biletinial, Iticket, Passo ve Biletix’te satışta.
Ajda Pekkan-1Ajda Pekkan’ın müzik kariyerinde bir ilk 

Meslek kariyerinde bir ilki gerçekleştirerek ilk kez bir stadyumda sahne alacağını belirten Ajda Pekkan, konser heyecanını sosyal medya hesabından paylaştı. Süperstar, “Tabi ki kim bu arkadaşları diye merak ediyorsunuz. Çok sevdiğim arkadaşlarım, gönlüme dokunan sesler diye ufak bir tüyo vereyim. İlerleyen zamanlarda detayları öğrenmiş olacaksınız. Uzun soluklu kariyerimde bir ilk olması bakımından da Beşiktaş Stadyumu konserini çok önemsiyorum ve büyük heyecan içinde hummalı bir hazırlık sürecindeyiz. Hepimiz için unutulmaz bir hatıra, hafızalardan silinmeyecek bir gece olması dileğiyle. 12 Haziran’da sağlıkla, huzurla, heyecan ve aşkla buluşmak üzere” ifadelerine yer verdi.

Bugüne kadar bilinen Ajda Pekkan konserlerinden bambaşka olacak olan ve müzik tarihine damga vuracak olan konserin biletleri büyük ilgi görüyor. 12 Haziran’da gerçekleşecek olan konserin tükenmek üzere olan biletlerine Biletix ve Passo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Editör: Olcay Ünal Sert