Engin Demircioğlu “Bugün çifte kutlamamız var. Hem albümümden yeni şarkım ‘Tuzak’ ilk kez sevenlerim ile buluşacak hem de eşim ile açtığımız mekanın açılış partisini yapıyoruz. Ağustos’un ortasında beach açıyoruz, ticaretten anlamadığımız bu kadar belli. Şaka bir yana sezon geç açıldı, geç kapanacak bu yüzden kasım ayına kadar devam ederiz. Ticaretten eşim anlıyor, ben daha çok görsel olarak yardımcı oluyorum.” dedi.

Eşi Kaya ise “Çok hızlı bir şekilde açtık. Her şeyimiz hızlı bizim. Aynı gün söz ve nişan yaptık, 3 hafta sonra da düğün yaptık.” dedi.  Albüm çalışmasını anlatmaya devam eden Demircioğlu “Şimdi ilk şarkımızı çıkarttık. 2 hafta ara ile şarkılarımı çıkartmaya devam edeceğim. Sevdim ben bu işi.  Çok zormuş ama albüm yapmak. Baya zaman aldı bu albümü yapmam. Alanya’da ki işlerimizin arasında İstanbul’a gelip stüdyoda şarkılarımı söylemeye devam edeceğim.” dedi. Verdiği bir röportajda ‘Pop müziğine renk katmaya geliyorum’ açıklamasında bulunmuştu. Bunun hatırlatılması üzerine Demircioğlu “Şaka yaptım tabii ki. Öyle bir iddiam yok. Baya haberlerde çıktı.” dedi. 

‘BİZDE LAHMACUN 25 LİRA OLACAK’

Samimiyet dumanı Bomonti'den sonra Bodrum da tütüyor Samimiyet dumanı Bomonti'den sonra Bodrum da tütüyor

Muhabirlerin “Bodrum ve Çeşme’de her yaz lahmacun fiyatları çok konuşuluyor. Siz de fiyat ne olacak?” sorusuna ise Demircioğlu “Biz lahmacun koymuyoruz. Kesin çözüm bizim ki. Lahmacun yok ama koyarsak eğer bizde lahmacun 20 liraya olur. Bana bırakırsanız burası batar.” dedi. Eşi ise araya girerek “Eşim her şeyi bedavaya verecek gibi.” diyerek eşine takıldı.  Engin Demircioğlu ve eşi Selcan Kaya’yı kutlamalarda tiyatrodan oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı.  

Editör: Olcay Ünal Sert