Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı

Sosyal medya sayfasından paylaştığı cesur karelerle sık sık gündeme gelen şarkıcı Aleyna Tilki son olarak ayna karşısında olduğu bir kareyi Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı. Aleyna Tilki’nin paylaşımında telefon detayı dikkat çekti.

Bir dönem reşit olmadan içkili mekânlarda sahne alması nedeniyle eleştirilerin odağında olan şarkıcı Aleyna Tilki şimdilerde oldukça popüler. Gerek cesur tarzı gerek açıklamalarıyla dikkat çeken popçu son paylaşımıyla gündemde.

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren genç yaşta şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, yatak odasında çektiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Şarkıcının paylaşımında kırılan telefonu takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Instagram hesabından cesur pozlarını yayınlayan Aleyna Tilki, son olarak yatak odasında ayna karşısında verdiği pozları yayınladı. Uzun sarı saçlarıyla dikkat çeken şarkıcının fotoğrafı çektiği telefonu dikkatlerden kaçmadı.

Tilki'nin telefonunun parçalandığını gören takipçileri "Telefon hangi savaştan kaldı?" yorumunu yaptı.

Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde ise çocuklarını fenomen haline getiren anne-babalara sitem etmişti.

"Ben bu 0-12 yaş arası bebek kıvamında çocukların modellik falan yapıp fenomen olmasına çok karşıyım" diyen Aleyna Tilki devamında "Herkes tarafından istismar edildiklerini düşünüyorum ve büyüdüklerinde çok mutsuz insanlar olacaklar.
'Güzel çocuk doğurdum' deyip çocuğun her karışını kendi uzvuymuş gibi çekip paylaşan bir de üstüne onun adına post atan ebeveynler yargılansın.

Tacizcilerden farkları olmadığını düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı. Aleyna Tilki'nin sözlerine destek de eleştiri de vardı.

Tilki'ye kendi geçmişi hatırlatılarak "Sen kaç yaşında sahnelerdeydin" yorumları yapılmıştı.

Editör: Olcay Ünal Sert