Aleyna Tilki müzik sektöründe konserlerinin engellendiğini ifade ederek sektörü domine edenlerin organizatörleri etkilediğini söyledi. Tilki, eğlence sektöründe ki bazı çalışanların 'omurgasız' olduğunu belirterek sert dille eleştirdi.

Aleyna Tilki "Seyircim beni Yılbaşında sahnede görmek istiyor" diyerek organizatörleri eleştirdi.

"BENİ AİT OLDUĞUM SAHNELERDEN ALIKOYMAYA ÇALIŞIYORLAR"

Şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya X hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında sert mesajlar veren Aleyna Tilki, şarkı söylemeyi çok özlediğini belirterek bazı kişilerin kendisinin ölmesini istediğini söyleyerek, "Yok olmamı istiyorlar" dedi.

Aleyna Tilki, paylaşımında şunları söyledi:

* "Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar. 

"SEYİRCİM BU YILBAŞINDA BENDEN KONSER BEKLİYOR"

* Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar. Gerisini de canım Allah’ıma şikayet ediyorum. (Şuanda yüzyüze geldiğim kimse küfrümü üstüne alınmasın diğerlerinin zaten asla yüzüne bakmıyorum artık)

Aleyna Tilki'inin öne çıkan açıklamaları:

■ Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz.

Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar.

Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar.

■ Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar. Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek!

■ Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor!

■ Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir... Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar.

Rekorların kraliçesi Işın Karaca Rekorların kraliçesi Işın Karaca

■ Gerisini de canım Allah'ıma şikayet ediyorum.

■ Şu anda yüzyüze geldiğim kimse küfrümü üstüne alınmasın diğerlerinin zaten asla yüzüne bakmıyorum artık.

Editör: Olcay Ünal Sert