The New York Times, “Yılın En Stil Sahibi Ünlüleri” listesini yayınladı.

Listenin başında dünyaca ünlü şarkısı Beyonce yer aldı.

Listede yer alan diğer isimlerden bazıları şu şekilde:

MICHELLE YEOH

"Her Şey Her Yerde Aynı Anda" filmindeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ını kazanan Asyalı oyuncu Michelle Yeoh kırmızı halıda şıklığıyla adından söz ettirdi.

DOJA CAT

Ünlü şarkıcı Met Gala'daki kedi kostümü veya Paris Moda Haftası'ndaki görünümleriyle her zaman dikkat çekmeyi başardı.

TAYLOR SWIFT

 Taylor Swift, Time dergisi tarafından 2023 Yılın Kişisi seçildi. Şarkıcı sadece başarılarıyla stiliyle de övgü topluyor.

PHARRELL WILLIAMS

Fransız lüks moda markası Louis Vuitton'ın erkek giyiminin kreatif direktörü ilan edilen şarkıcı Pharrell Williams tasarımları ve kendine özgü stiliyle listeye girmeyi başardı.

PAMELA ANDERSON

Başrolde yer aldığı "Sahil Güvenlik" (Baywatch) dizisiyle 90'lı yıllara damgasını vuran dünyaca ünlü Kanadalı oyuncu Pamela Anderson,artık makyaj yapmamaya karar vermiş ve büyük etkinliklere sıfır makyajla katılmaya başlamıştı.

RIHANNA

Amerikan Futbolu Ligi şampiyonluk maçı Super Bowl'un devre arası şovunda sahneye çıkan Rihanna, ikinci çocuğuna hamile olduğunu ilan etti. Şarkıcı o gece ve sonraki günlerde hamilelik stiliyle çok beğenildi.

PAUL MESCAL

Murat Acar 10. Yıl özel defilesiyle podyumu çiçeklendiriyor! Murat Acar 10. Yıl özel defilesiyle podyumu çiçeklendiriyor!

Ridley Scott'ın yeniden yönetmenliğini üstleneceği Gladyatör filminde başrolü üstlenen Paul Mescal kırmızı halı stiliyle tam not aldı.

KRAL CHARLES

Kraliçe Elizabeth'in ölümünün ardından tahta çıkan Kral Charles da dünyanın en stil sahibi isimlerinden

PEDRO PASCAL

The Mandalorian ve The Last os Us dizilerindeki başarısının yanı sıra oyuncu kendine has stiliyle beğeni kazandı.

MARGOT ROBBIE

Greta Gerwig'e tüm zamanların "en büyük açılış hasılatını elde eden kadın yönetmeni" unvanını kazandıran Barbie filminin yıldızı, filmin basın turunda şık stiliyle göz kamaştırdı.

Editör: Haber Merkezi