Estetiğin dozunu kaçıran Umut Akyürek'in değişimi hayranlarını ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Akyürek'e "Neden kendinize bunu yaptınız?" şeklinde yorumda bulundu.

Takipçileri tarafından botoks ve dolgu gibi birçok işlem yaptırdığı ileri sürülen Umut Akyürek, bu karesini yayınladı. 49 yaşındaki şarkıcı, bu paylaşımıyla takipçilerini ikiye böldü.

Umut Akyürek'e bazı sosyal medya kullanıcıları, "Neden kendinize bunu yaptınız?" yorumunda bulundu.

Öte yandan Hollywood yıldızı Angelina Jolie'ye benzetilen Umut Akyürek, iki yıl önce göz kapağından ameliyat geçirmişti. İşlem sonrası fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Akyürek, doktoruna teşekkür etmeyi de ihmal etmemişti.

TSM sanatçısı Umut Akyürek estetik haberleriyle gündemden düşmüyor. 

Sık sık geçirdiği operasyonlarla adından söz ettiren Türk sanat müziği sanatçısı Umut Akyürek, son yaptırdığı estetikle ağızları açık bıraktı. Alın daraltma ameliyatı geçiren Akyürek, 'Çok basit bir operasyon' açıklamasıyla da şaşırttı.

Alın daraltma operasyonu geçiren Umut Akyürek son halini sosyal medya hesabından böyle paylaştı.

“Ameliyatım başarıyla geçti, geceyi hastanede geçirdim. Her şey yolunda. Sizler merak edip sordunuz. Alın daraltma ameliyatı geçirdim. Yurt dışından çok fazla talep var. Ülkemizde de yeni yeni duyulmaya başladı. Çok basit bir operasyon, bir saat sürdü. Bir şişlik, ödem morarma da yok. Merak edenlere çok teşekkür ediyorum.”

Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!" Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!"

    
Alın daraltma operasyonu geçiren Umut Akyürek herkesi şoke etti 

DUYANLARA ‘YOK ARTIK’ DEDİRTTİ
Pek çok kez bıçak altına yatan Umut Akyürek, yıllar içinde bambaşka birine dönüştü. Son olarak alın daraltma ameliyatı geçiren şarkıcının paylaşımını görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Kullanıcılar “Yok artık”, “Bu kadarına da pes” , “Yaptıracak başka bir estetiği kalmadı herhalde” gibi yorumlar yaptı. 

Umut Akyürek, daha önce de "Angelina Jolie'ye benzemeye çalışmıyorum. Bu benzerlikte cerrahi bir müdahalenin etkisi yok. Eski fotoğraflarıma bakın dilerseniz. Dudaklarım yüzde 100 orijinal" açıklamasını yapmıştı.

Umut Akyürek, kendisi gibi ses sanatçısı olan Oktay Ertuğrul ile 2004'te nikâh masasına oturmuştu.

Çift, 2005'te kızları Melek Bal'ı kucaklarına almıştı.

GENÇLİK FOTOĞRAFINA FERDİ TAYFUR’DAN YORUM

50 yaşındaki Umut Akyürek, daha önce takipçileriyle gençlik fotoğrafını paylaşmıştır. 16 yaşında çektirdiği pozu paylaşan Akyürek, Ferdi Tayfur’un kendisini Sophia Loren’e benzettiğini söylemişti. Akyürek fotoğrafa “Kaşlara özgürlük yaş 16. Burun eğri dudak asimetrik hala da öyle gerçi. Sophia Loren'e benzetenler olmuş. Evet o zamanlar çok söylerlerdi hatta Ferdi Tayfur beni görünce 'yerli Sophia Loren' demişti” notunu düşmüştü.

Umut Akyürek, operasyon sonrası doktoru Cengizhan Ekizceli'ye sosyal medyadan teşekkür etti.

Editör: Olcay Ünal Sert