'Çiçek Arif' son yolculuğuna uğurlandı

'Kapıcılar Kralı', 'Köşeyi Dönen Adam', 'Piano Piano Bacaksız', 'Maden', 'Selvi Boylum Al Yazmalım', 'Sensiz Yaşayamam' ve 'Namus Borcu' gibi Türk sinemasında iz bırakan filmlerin yapımcılığını üstlenen Arif Keskiner, önceki gün hayatını kaybetti.

Sevenleri tarafından “Çiçek Arif” diye bilinen Arif Keskiner için Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda veda töreni düzenlendi. Tören, Keskiner’in yapımcılığını üstlendiği filmlerin kısa bir barkovizyon gösterimiyle başladı.

Halil Ergün, Nur Sürer, Menderes Samancılar, Orhan Aydın, Levent Özdilek, Mazlum Çimen, Mustafa Alabora, Zafer Algöz, Kubat, Timur Savcı, Talat Bulut, Cahit Berkay, Hüseyin Avni Danyal, İzzet Öz, Bedri Baykam  gibi isimler Keskiner’e son vedasını etmek için salondaki yerini aldı. Arif Keskiner’in meslek hayatında önemli bir yer edinen yakın dostları sahneye çıkarak Keskiner’i anlattı. 

Arif Keskiner Multivizyon Gosterisi Crr

CRR de ki törenin ardından Arif Keskiner için Teşvikiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Arif Keskiner’in kardeşi Hayrettin Keskiner, taziyeleri kabul etti.

Neşe Aksoy kötü haberi kendisi duyurdu Neşe Aksoy kötü haberi kendisi duyurdu

Arif Keskiner Son YolculukTörene Kerem Alışık, Halil Ergün, Rutkay Aziz ve diğer sanatçılar, Arif Keskiner'in Türk sinemasında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, onun anısının daima yaşayacağını ifade ettiler.

Kadir İnanır, cenazeye katıldı. Usta sanatçı tabutun başından uzun süre ayrılmadı.

Kadir InanirSnob Magazin'in haberine göre Keskiner'in cenazesi Teşvikiye Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kilyos Demirciköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Editör: Haber Merkezi