Yapımcılığını ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile Murat Şeker’in birlikte kaleme aldığı bir Sugarworkz yapımı olan ‘Aşk Mevsimi’ filminin galası 24 Ocak Çarşamba akşamı TİM Maslak Show Center’da gerçekleşti.

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı filmin kadrosunda Fırat Tanış, Duygu Sarışın, Hakan Bilgin, Ertuğrul Postoğlu, Lila Gürmen, Mert Asutay, Çiçek Dilligil, Murat Karasu ve Perihan Savaş gibi birbirinden başarılı ve usta isimler yer alıyor. Film ekibi izleme öncesi basının karşısına geçerek soruları yanıtladı.

Yapımcı-Yönetmen Murat Şeker: Bozcaada’da başlayıp İstanbul’da devam eden bir aşk öyküsünün filmini yaptık. Ağustos ayında birçok arkadaş tatildeyken biz film çekiyorduk, umarım bunun karşılığında kışın tatil yapma şansı buluruz. Bu filmde Ali Yaman ve Şirin’in aşk hikayesine tanık olacağız. Güzel bir film yaptık, artık takdir seyircinin.

Dilan Çiçek Deniz: Ressam ve idealist bir kadın olan Şirin karakterine hayat veriyorum. Çok keyifli bir iş çektik. Naif bir aşk hikayesi ile karşılaşacak seyirciler. Herkesi sinemaya bekliyoruz.

Cem Yiğit Üzümoğlu: Çok heyecanlı ve mutlu olduğumu söylemek isterim. Harika bir ekiple çok güzel bir iş başardık. Herkesin filmde kendisinden bir parça bulacağını düşünüyorum. Sinemaları dolduralım ve güzel bir yıl geçirelim. Herkese iyi seyirler.

Fırat Tanış: Hoşgeldiniz, güzel bir çalışma oldu hepimiz çok mutluyuz. Ben Bozcaada çekimlerinde yer almadım İstanbul’da Yerebatan Sarnıcı’nda sabahladığımız bir çekim var o günü unutamıyorum. Üstümüzden bir pandemi geçti artık herkes evlerinden dışarı çıkıyor sinema da artık kendini göstermeye başladı. Sinemaya ve tiyatroya gitmenin tam zamanı. Kaçırılmayacak bir film olduğunu düşünüyorum.

Duygu Sarışın: Heyecanlı ve mutluyuz, bizimle bu anı paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz.

Ahu Tuğba Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi Ahu Tuğba Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi


Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun başrolü paylaştığı Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi konu alan film konuklara duygu dolu anlar yaşattı. Film ekibi gösterim sonrası dakikalarca ayakta alkışlandı.

Aşk Mevsimi sinema filmi 2 Şubat’ta vizyona girecek. 

Galayaya katılan ünlü isimler objektife böyle yansıdı:

Yağız Can Konyalı

Cemal Can Canseven

Hafsanur Sancaktutan

Nazlı Bulum

Sedef Avcı

Galada oyuncu Arzu Yanardağ da hazır bulundu.

Gösterim öncesi oyuncular toplu halde basın mensuplarına poz verdiler.

Editör: Olcay Ünal Sert