'Ahit: Musa'nın Hikayesi' belgeselinin görsel efekt çalışmaları yayınlandı 'Ahit: Musa'nın Hikayesi' belgeselinin görsel efekt çalışmaları yayınlandı

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile Murat Şeker’in birlikte kaleme aldığı bir Sugarworkz yapımı olan ‘Aşk Mevsimi’ 2 Şubat’ta sinema salonlarındaki yerini alacak. 

Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi konu alan ve ‘Hayat arkadaşı mı?’ yoksa ‘hayatının aşkı mı?’ sorularını sordurtan Aşk Mevsimi’nden duygulandıran bir klip yayınlandı. Filmin çekimleri sırasında oyuncuları derinden etkileyen ve bir süre etkisinden çıkamadıkları sahnenin yer aldığı klip Özer Bal’ın ‘Seviyorsam’ şiiri ile buluştu. 

Dilan Çiçek Deniz’in sahne sonrasında gözyaşlarına hakim olamadığı güçlü sahne, Cem Yiğit Üzümoğlu’nun sesiyle birleşti. Özer Bal’ın Seviyorsam isimli şiirinin Cem Yiğit Üzümoğlu tarafından seslendirildiği ve filmden sahnelerin yer aldığı klip, Aşk Mevsimi sosyal medya hesaplarından seyirciler ile buluştu. 

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı filmin kadrosunda Fırat Tanış, Duygu Sarışın, Hakan Bilgin, Ertuğrul Postoğlu, Lila Gürmen, Mert Asutay, Çiçek Dilligil, Murat Karasu ve Perihan Savaş gibi birbirinden başarılı ve usta isimler yer alıyor.

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda sinema salonlarındaki yerini almaya hazırlanan ‘Aşk Mevsimi’ Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini konu alıyor. 

Aşk Mevsimi 2 Şubat’ta vizyona girecek. 

Editör: Olcay Ünal Sert