Aydan Şener Kolaj

Çalıkuşu dizisiyle 80'li yıllara damgasını vuran Aydan Şener, Ahmet Mümtaz Taylan'a samimi açıklamalar yaptı. 

Oyuncu Aydan Şener, NTV'nin artık bir ekran klasiği haline gelen programı Empati'de Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu oldu. "Kibarlık Budalası" ile tiyatroda, "Üç Kız Kardeş" ile ekranda yer alan Aydan Şener,  yaşanmış gerçek hikayelerle Empati kurarken, ailesi, özel hayatı, kedileri, sanat yaşamına dair sohbetiyle de Empati'nin özel konukları arasındaki yerini aldı. 

Aydan Sener

1981 TÜRKİYE GÜZELİ: AYDAN ŞENER
Şimdikiler güzellik yarışmalarını basamak olarak kullanıyor, ben önemsemedim!
1981 Türkiye Güzeli olan Aydan Şener, aldığı derecesi için yıllar sonra Ahmet Mümtaz Taylan'a "Çok küçüktüm, önemsediğim bir şey değil. Şimdikiler bu yarışmaları basamak olarak, oyunculuğa geçiş olarak kullanıyor. Çevremin ısrarıyla, macera için katıldığım bir şeydi" dedi.  

Bahar Öztan 2024 Img 20240318 Wa0012

BİZİM SEKTÖRDE VEFA YOK
Aydan Şener: "İnsansak vefalı olmalıyız, vefalı biri olduğumu da söyleyebilirim ama bizim sektörde vefa yok. Vefasızlıkla karşılaştığımda intikam almıyorum ama, hem yaşadığımı unutmam hem de bir daha görüşmem"

Aydan Şener Gülbeşeker

Aydan Şener, Çalıkuşu dizisinde Muallime Gülbeşeker rolünde görülüyor.

ŞÖHRETİN KEYFİNİ ŞİMDİ YAŞIYORUM
Aydan Şener, Ahmet Mümtaz Taylan'a çok özel açıklamalar yaptı. "Şimdi çok mutluyum. İsyan ettiğim, haksızlıklarla karşılaştığım, bunaldığım, dedikodular beni üzdü, keşke bu işi yapmasaydım, şöhretli olmasaydım, keşke sıradan insan olsaydım dediğim çok oldu. Artık kesinlikle öyle düşünmüyorum, şöhretimin ve insanların sevgisinin keyfini yaşıyorum" dedi. 

Aydan Şener Gençlik

Aydan Şener, şöhretin keyfini şimdi sürüyorum dedi.

I M G 20240318 W A0010EVLİLİK İNSAN DOĞASINA UYGUN DEĞİL

Aydan Şener evlilik konusuna bakış açısını da anlattı. Şener: "Çok erken evlendim. 19 yaşımda evliydim. Evlilik insan doğasına uygun bir kurum değil" dedi. 

Zuhal Olcay sahnesinde Halil Ergün'ü ağırladı Zuhal Olcay sahnesinde Halil Ergün'ü ağırladı

Editör: Olcay Ünal Sert