Hadise, Mehmet Dinçerler ile barıştığı yönündeki iddialara son noktayı koydu! Hadise, Mehmet Dinçerler ile barıştığı yönündeki iddialara son noktayı koydu!

Geçtiğimiz mayıs ayında Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise hakkında 'bebeğini düşürdü', 'eşinin çocuk isteğini geri çevirdi' iddiaları ortaya atıldı. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından çıkan haberlere cevap verdi. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de Twitter hesabında manidar bir paylaşım yaptı. Hadise, hamile olmadığını ve tedavi de görmediğini açıklarken, Mehmet Dinçerler; "Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar faydası yok!.." açıklamasını yaparak tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin konserinde alyansını takmadığı görüntülenirken, Mehmet Dinçerler'in de yüzüğünü çıkardığı fotoğraf kareleriyle belgelenmişti. Hadise "Yeni Bir Yol" adlı şarkısını seslendirirken gözyaşlarına boğulmuştu. Çiftin ailelerinin de Hadise ile Mehmet Dinçerler'i barıştırmak için oldukça çaba sarf ettiği de diğer iddialar arasında.