Sezonun son açıkhava konserini Kuruçeşme’de veren ünlü popçu Berkay Şahin, boğazın muhteşem atmosferinde özenle hazırladığı repertuvarı, orkestrası ve dansçılarıyla sevenlerine unutamayacakları bir gece armağan etti.

Nilüfer'in Türkiye Turnesi programı belli oldu Nilüfer'in Türkiye Turnesi programı belli oldu

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme açıkhava konserinde Berkay en sevilen şarkılarını seslendirdi. 

Berkay, Yıldız Tilbe’den “Dayan Yüreğim”, Barış Manço’dan “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” ile izleyicileri coşturdu. 

POP MÜZİĞİN NABZI BOĞAZ’DA BERKAY’LA ATTI

Müzik listelerini alt üst eden “İnanırım” parçasıyla hayranlarına “Merhaba” diyen Berkay, 2,5 saat süren sahnesiyle coşkuyu doruklara taşıdı. “Gel Gel”, “Ömrümün Geri Kalanı”, “Ele İnat” slovlarıyla romantizm rüzgarları estiren ünlü popçu, “Yaz”, “İki Hece” gibi hareketli şarkılarıyla da eğlencenin fitilini ateşledi.

Sahne enerjisi ve performansıyla kendisini izlemeye gelen hayranlarını coşturan Berkay'a dinleyiciler de gece boyunca eşlik etti. Geçmişten bugüne en sevilen parçalarını bir konsere sığdıran Berkay, farklı sanatçılarında şarkılarına yer verdiği geniş repertuarı ile unutulmayacak bir müzik şölenine daha imza attı. Yıldız Tilbe’den “Dayan Yüreğim”, Barış Manço’dan “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” ile izleyicileri coşturdu. Muhteşem konserin finalinde oyun havalarına yer veren ünlü sanatçı, eğlenceyi ikiye katladı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava’yı dolduran müzikseverlerin halay çekerek Berkay’a ve dansçılarına eşlik etmesi renkli görüntülere sahne oldu.

Editör: Olcay Ünal Sert