Bollywood Shopping Gala'ya akın ettiler.

Birbirinden farklı girişimci markalara kendini tanıtma fırsatı sunan Jade&Brands, önceki gün gerçekleştirdiği “Bollywood Shopping Gala”da renkli anlar yaşattı. Raffles Hotel’de gerçekleşen etkinliğe cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda isim de katılarak girişimcilere destek oldular.

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı ev sahipliğindeki Hint Temalı  Bollywood Shopping Gala’da modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka yelpazesi ile birbirinden değerli girişimciler bir araya geldi.

Kadriye Olgar

Alışverişin yanı sıra Hint dans şovları, Kadriye Olgar’la ‘Hayatın Şifreleri’ söyleşisi, Aygül Aydın ile astroloji sohbetleri gibi etkinliklerle katılımcılar keyif dolu bir gün geçirdiler.

Buse Yılmaz, Kadriye Olgar, İvana Sert, Aslı Özdemir, Yasemin Ödük

Hindistan Başkonsolosu Mijito Vinito’nun da katıldığı galada, Vinito tüm standları dolaşarak girişimcileri tebrik etti. Ivana Sert’in doğum günü sürpriz yaparak kutlandı ve renkli anlara sahne oldu. Bollywood Shopping Gala’ya katılanlar arasında; Ayşe Kazancı, Ebru Uygun, Türkan Şerbetçi, Zeynep Germen, Gülay Kuru, Fatih Ürek, Özge Ulusoy, Sinan Akçıl, Aslı Hünel, Ivana Sert, Emel Yıldırım, Dilek Azaphan,  Sibel Vatandost, Akgül Ulusoy, Alev Baymur, Tülin Kartoz Bahar Gögel, Didem Özcan, Arda-Yasemin Ödük,  Aylin Yılmaz, Zeynep Mansur, Beste Korkmaz, Dilek Ünver,  Esin Türsen, Nilay Yıldız, Han Keser, Yüksel Başaran Yıldız, Esra Gündüz, Buse Yıldırım, Gaye Donay, Gizem Hatipoğlu, Sezer Dermenci, Pınar Şentürk, Samet - Aslı Tecer vardı

Davetten kareler...

Aslı Özdemir-Tuğba Tosyalı

Emel Yıldırım

Alev Baymur

Özge Ulusoy

Zeynep Germen

Dilek Ünver, Aslı Tecer

Arda - Yasemin Ödük 

Gallada ve Topside Bar'ın özel menü davetine cemiyet dünyası akın etti Gallada ve Topside Bar'ın özel menü davetine cemiyet dünyası akın etti

Aslı Hünel

Mijito Vinito, Aslı-Volkan Özdemir.

İvana Sert , Sezer Dermenci 

Esin Türsen, Alev Baymur, Nilay Yıldız, Han Keser, Yüksel Başaran Yıldız

Bahar Gögel, Fatih Ürek, Didem Özcan, Ayşe Kazancı 

Volkan Özdemir, Sibel Vatandost, Aslı Özdemir.

Samet Tecer, Sinan Akçıl, Aslı Tecer

Hülya Urgan, Dilek Azaphan

Türkan Şerbetçi, Gülay Kuru

Editör: Olcay Ünal Sert