Bülent Ersoy katıldığı bir televizyon programında kendi menajeri hakkında iddialarda bulunan Arto’ya sert tepki gösterdi. Yayına bağlanan Bülent Ersoy, menajer Haluk Şentürk hakkında konuşan Arto'ya, "Ben ortalığı ayağı kaldırırım. Dikkat edin. Siz yalancısınız, yalancı" diyerek bağırdı.

Arto Bulent Ersoy

Şarkıcı Arto'nun, Hande Sarıoğlu ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz programının bugünkü gündemi ise Bülent Ersoy'un menajeri oldu. Menajer Haluk Şentürk hakkında konuşan Arto'ya, Bülent Ersoy çok sinirlendi ve canlı yayına bağlandı. Telefonla programa bağlanan Ersoy sözlerine, "Hediyelerini alırken, kabul ederken, hatta kendisini taciz ederken, 'Ay şu çok güzelmiş bunu da al bize' dediğiniz zamanları unuttunuz. Ben çok iyi hatırlıyorum. Ben bunamadım. Aklı başında öleceğim" diyerek başladı.

BÜLENT ERSOY BARBİE

Nükhet Duru 70. doğum gününü dostlarıyla kutladı Nükhet Duru 70. doğum gününü dostlarıyla kutladı

O sırada Arto ise Haluk Şentürk'ün eski arkadaş olduklarını ve hatıralarının olduğunu söyleyerek kendisini savundu. Bülent Ersoy devam eden sözlerinde Arto'ya "Seni sevmiyorum" diyerek şu ifadeleri kullandı: "Siz eski arkadaşlarınız hakkında hala böyle nasıl yorum yapabiliyorsunuz. Kime gideceğim başka? Ben menajer olarak bir sürü insanla çalışmadım. Siz beni arayamazsınız. Size cevap vermem. Sizi hiç sevmiyorum. Çünkü siz yalancısınız. İnsanın sinirlerini bozmayın. Ben ortalığı ayağı kaldırırım. Dikkat edin. Siz yalancısınız, yalancı."

Editör: Olcay Ünal Sert