İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet'i mirasından men edeceğini açıkladı! İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet'i mirasından men edeceğini açıkladı!

TSM'nin Diva'sı Bülent Ersoy, bir süredir Safiye Soyman ve Banu Alkan ile birlikte Dünya Güzellerim Masada programını sunuyordu. Programdaki çarpıcı açıklamalarıyla sıkça gündeme gelen Ersoy, projeden ayrıldığını duyurdu.

Safiye Soyman - Bulent Ersoy - Banu AlkanDiva etik olmayan davranışa tepki gösterdi

Bülent Ersoy, ayrılık kararını duyurduktan sonra yeni bölüm tanıtımında kendi adının yer almasına tepki gösterdi. Instagram hesabından yapılan açıklamada Ersoy, kendi isteğiyle programdan ayrıldığını ve bu gerçeğe rağmen adının yeni bölüm tanıtımında geçmesine itiraz ettiğini belirtti.

1 ay önce ilişiğimi kestim!

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Ersoy, "Muhterem takipçilerim, Dünya Güzellerim Masada adlı YouTube programıyla kendi isteğimle 1 ay önce ilişiğimi kestim. Ancak bugün yayınlanan bölümde adım ve sayfa etiketim hala programda gibi gösterilmiş. Bu durumu etik olmayan bir davranış olarak değerlendiriyorum ve en kısa zamanda düzeltilmesini bekliyorum." notunu düştü.

Bulent Ersoy Instagram

Editör: Olcay Ünal Sert