Bülent Ersoy'a "gebersin" diyen Yılmaz Morgül söylediği sözü inkâr ederek, Milliyet gazetesi muhabiri Seçkin Şenvardar'ı asparagas yapmakla suçlamıştı. Yılmaz Morgül'ün inkâr ettiği o röportajda "gebersin" dediği kayıt Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert'e ulaştı.

Yılmaz Morgül, bir zamanlar elini öperek peşinden koştuğu Diva Bülent Ersoy'a "gebersin" dedi!.  Ardından 'asparagas' diyerek röportajı yalanladı, fakat röportajın ses kayıdı sosyal medyaya düştü. Morgül'ün Diva'ya "gebersin" dediği kayıtta net bir şekilde duyuluyor!.. Böylece Yılmaz Morgül, kendi kendisini yalanlamış oldu!..

Bülent Ersoy Yılmaz Morgül 007

Müziğiyle adından söz ettiremeyen Yılmaz Morgül, gündeme gelebilmeki için yine Diva Bülent Ersoy'u hedef aldı. Ersoy ile samimi olduğu günlerde bile arkasından konuşan Yılmaz Morgül, Milliyet Cadde'den Seçkin Şenvardar'a yaptığı açıklamada Bülent Ersoy için "gebersin" demiş, ardından öyle bir şey demediğini belirterek haberin 'asparagas' olduğunu iddia etmişti. 

Bülent Ersoy Yılmaz Morgül 2010

Yılmaz Morgül röportajında Bülent Ersoy'a "gebersin" demiş, ardından haberin asparagas olduğunu belirterek yalanlamıştı. Yılmaz Morgül'ün ses kayıdı Magazinsortie.com'a ulaştı. Röportajda Morgül'ün net bir şekilde "gebersin" dediği duyuluyor...

90'lı yıllarda Diva Bülent Ersoy'un sundğu 'Bülent Ersoy Show' programına konuk olan Yılmaz Morgül, heyecandan gözyaşlarını tutamamış sanatçıya övgüler yağdırmıştı. Bu görüntülerde sosyal medya da yeniden gündem oldu.

yilmaz morgul 2.sayfa

YILMAZ MORGÜL NE DEMİŞTİ?

Bülent Ersoy için "O beni aramaya cesaret edemez. Onun ismini dahi ağzıma almıyorum, bir ölünün arkasından rahmet ve dua dışında hiçbir şey konuşulamaz. Ona tek bir şey söylüyorum (Bülent Ersoy): Sakın karşıma çıkma! O şahıs kendini ‘Türkiye'nin en büyük sesi’ ilan edip ‘Bir daha gelmez benim gibisi’ diyecek kadar rayından çıktı. Seni düelloya davet ediyorum, varsa cesaretin çıkarsın. Aklı sıra Zeki Müren’i aşağılıyor. Haddini bilmedin B.E denilen insan. Sen sanatçı sıfatını hak etmeyen bir insansın. Seni insan olarak bile kabul etmiyorum. Akıl sağlığından şüphe duyuyorum, rezil bir iş ile kendini bitirdin, gebersin’’ ifadelerini kullanmıştı.

Yilmaz Morgul Aciklama 28.2.2024 Img 20240229 Wa0019

Kendisi ile röportaj yapan Milliyet Gazetesi muhabiri Seçkin Şenvardar'ın haberini yalanlayan Yılmaz Morgül’ün röportaja ait ses kayıdı Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert'ulaştı. Morgül’ün Diva Bülent Ersoy için "gebersin" dediği net bir şekilde duyuluyor. 

Bulent Ersoy - Yilmaz Morgul

MHP'li olduğunu açıklayan Hakan Ural eleştirilere yanıt verdi MHP'li olduğunu açıklayan Hakan Ural eleştirilere yanıt verdi

Yılmaz Morgül, Diva Bülent Ersoy'un elini öperek başına götürürken.

Editör: Olcay Ünal Sert