Hayatını anlatan film için Bülent Ersoy’a ağır sözleşme maddesi! Uymazsa milyonlar ödeyecek.

2024’ün sonlarına doğru yayınlanması planlanan Türk Sanat Musikisi’nin Divası Bülent Ersoy’un hayatının anlatıldığı filmin detayları belli oldu. Sektöre damga vurmaya hazırlanan belgesel içerikli film için Ersoy, milyonluk sözleşmeye imza attı. İddiaya göre Diva’nın basına yahut yakın çevresine kendi hayatıyla ilgili herhangi bir bilgi vermesi yasak. 

FİLM YAYINLANANA KADAR HAYATIYLA İLGİLİ KONUŞMASI YASAK!

Snob Magazin'den aktarılanlara göre; Netflix'te yayınlanması planlanan film için Ersoy'un sözleşme gereği konuşma yasağı da olduğu öğrenildi. Sanatçının 12 Eylül 1980 döneminde yaşadığı zorlukları da anlatacağı belgeselin çekimlerine de yakın zamanda başlanacak.

Bülent Ersoy'un 'milattan önce' olarak tanımladığı 1980 öncesi dönemini kimin canlandıracağı henüz belli olmadı.

Ersoy'un bundan sonra kendi hayatıyla ilgili basın mensuplarına ya da yakın çevresine bir açıklama yapması durumunda milyonları bulan tazminat ödeyeceği iddia edildi. Diva, film yayınlanana kadar hayatıyla ilgili hiçbir açıklamada bulunamayacak.  

Bülent Ersoy uzun yıllar birlikte yaşadığı uzatmalı nişanlısı Birol Gürkanlı ile görülüyor.

Bülent Ersoy ilk eşi Cem Adler ile bowling oynarken.

Bülent Ersoy ilk eşi Cem Adler ile mutlu günlerinde. Malesef bu evlilikte uzun sürmedi, olaylı ayrıldılar.

Bülent Ersoy ikinci eşi Armağan Uzun ile. Ersoy ile Uzun, Popstar yarışmasında tanışmış fakat bu evlilikte uzun sürmemişti. Bülent Ersoy'un jüri üyeliği yaptığı programda yarışmacıyla birliktelik yaşaması uzun süre konuşulmuştu. Bu detayların belgeselde ne kadar yer alacağı şimdiden merak konusu.

Emre Başer: Gençlere omuz vermek beni mutlu ediyor Emre Başer: Gençlere omuz vermek beni mutlu ediyor

Bülent Ersoy’un hayatının anlatıldığı filmin 2024 sonuna doğru tamamlanacağını ileri sürülüyor. 

Editör: Haber Merkezi