Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!" Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!"

Çağlar Ökten sahne öncesinde basın mensuplarının soruları yanıtladı. Ökten, "Sahne kıyafetlerimi Seda ayarlıyor. İş birliği içerisinde güzel işlere imza atıyoruz. 'Öyle yapacağım' diye anlatıyor ama ben görmüyorum, en son bana getiriliyor. Bütün kostümlere o karar veriyor" dedi.

"Seda Sayan evde nasıl birisi?" sorusuna Ökten, "Seda kameraların önüne geçtiğinde başka bir insan haline dönüşmez. Bu samimiyet karşı tarafa geçiyor ve insanlar onun samimiyetini alıyorlar. Bizde de her çift gibi tartışmalar yaşanıyor ama sukunetle ve konuşarak çözüyoruz her şeyimizi. Çok büyük sorunlar da yaşamıyoruz" yanıtını verdi.

Açıklama yaptıktan sonra müzikseverlerin karşısına çıkan Çağlar Ökten'in yeni parçası 'Muhbir' için sahneye pasta geldi.


Eşi Seda Sayan'la birlikte pastayı kesen Ökten, "Seda ile kendimize çok güzel bir hayat kurduk. İyi ki almışım seni" sözleriyle romantizm rüzgarları estirdi. Seda Sayan, eşinin söylediği şarkılarla gece boyunca eğlendi.

Editör: Haber Merkezi