Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftinin 26 Ağustos tarihinde evleneceği geçtiğimiz günlerde netlik kazanmıştı. Oğuzhan Koç, sevgilisi Demet Özdemir’e geçtiğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantik bir evlilik teklifinde bulunmuştu.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un düğünleri için hazırladıkları düğün davetiyesi de en az Oğuzhan Koç’un evlilik teklifi kadar romantik. Davetiyede ikilinin birbirlerine sarıldıkları romantik fotoğraflarını, ölümsüzleştirdikleri görülüyor. Düğün davetiyesinin oldukça sade oluşu da dikkatlerden kaçmıyor.

Serap Tibuk ev sahibiyle mahkemelik oldu... “Oturduğum ev yalı değil, apartman dairesidir” Serap Tibuk ev sahibiyle mahkemelik oldu... “Oturduğum ev yalı değil, apartman dairesidir”

Geçtiğimiz ay aile arasında düzenlenen törenle nişanlanan ve nişan törenleri de magazin basınında günlerce konuşulan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti 26 Ağustos’ta Sarıyer’deki bir otelde gerçekleşecek düğün töreni ile hayatlarını birleştirecekler. Nikahın kıyılmasının ardından davetlilere yemek ikram edilecek. Ünlü isimlerin de katılacağı düğünde eğlence geç saatlere kadar sürecek.

Disney Plus için çektiği Dünyayla Benim Aramda adlı dizinin çekimlerini bitirir bitirmez yeniden sete giren ünlü oyuncu Demet Özdemir şu sıralar Netflix için çektiği Aşk Taktikleri 2 filminin setinde. Oyuncu, çekimler biter bitmez nikah masasına oturacak.

Editör: TE Bilisim