Mehmet Ali Erbil, Turnike ile ekranlara dönüyor! Mehmet Ali Erbil, Turnike ile ekranlara dönüyor!

Levent Dörter ile hayatını birleştiren İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklamayla gündeme geldi. Son dönemde sahne performansıyla da adından söz ettiren İbrahim Tatlıses'in kızı hakkındaki yorumlara isyan etti. Çıtak 'Sayenizde ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum' diyerek sitemde bulundu.

'İmparator' lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, 12 Ekim'de sekiz yıllık sevgilisi Levent Dörter ile hayatını birleştirmişti.

"DÜĞÜN GÜNÜ OLAY ÇIKARDI"

Dilan Çıtak, babasının soyadı Tatlıses'e, evlendikten sonra Dörter’in de eklenmesi hakkında, "Sosyal medyada yanlışlıkla Dilan Çıtak yapmışım. Bir olay çıkardı düğün günü! 'Ben soyadımı almanı bekliyordum' dedi. Ben de 'Sen ne meraksız görünen meraklıymışsın’ dedim. Sosyal medyada 30 gün sonra yazıyı değiştirebiliyormuşsun, benim haberim yok. Gün saymış. Otuzuncu gün ‘Hadi yazsana Dörter’ dedi. Dörter yazdırmak için çok uğraştı neyse” sözleriyle itirafta bulunmuştu.

BAŞARISINA GELEN YORUMLARDAN RAHATSIZ

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başladı ve başarılı performansıyla da sahnelerin aranan isimlerinden oldu. Ancak genç şarkıcı, başarısının babasının gölgesinde kalmasından rahatsız. Dilan Çıtak son olarak hakkında yapılan yorumlara isyan etti.

"20 YILDIR MÜZİK YAPIYORUM"

"Ben babamı çok seviyorum çok saygı duyuyorum ama yetmedi mi beni bir birey olarak kabul edemeyişiniz" diyen Çıtak açıklamasında "Babam bile kabul etti Dilan Çıtak olduğumu bir siz edemediniz. 'Baban sayesinde' lafından bıktım! Ben 20 yıldır müzik yapıyorum" dedi.

"SİZE YARANILMAZ"

Çıtak açıklamasının devamında şunları söyledi:

Yeter ya sayenizde bu ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum. Çünkü size iyi insan olsam da iyi ses olsam da yaranılmaz. Bırakın artık salın beni ya. Babam ayrı ben ayrı biz böyle iyiyiz çok mutluyuz. Babam koca bir ses ve bu işin şahı.

Editör: TE Bilisim