Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizileri arasındaki yerini alan Dilek Taşı, 7 Eylül Perşembe akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor.

Dilek Taşı’nı masal bir gibi bir hikâye olarak nitelendiren Ozan Dolunay:

“Son iki aydır masal gibi çalıştığımız baya sevdiğimiz bir dizi oldu. Kamera önü ve arkası olarak sahiplendiğimiz duygu seli yaşanacak bir proje Dilek Taşı… O dönemin koşullarını, aşkını anlatan gayet şahane bir dizi oldu. Umarım insanlar da bizim kadar benimser. Ben birlikte çalışacağım insanlara çok önem veriyorum. Buradaki insanlarla tanıştıktan ve tabii projeyi okuduktan sonra hislerime güvendim.” dedi.

Melis Sezen ve Kerem Bursin yeni projede başrol oynayacaklar Melis Sezen ve Kerem Bursin yeni projede başrol oynayacaklar

Daha önce canlandırmadığı bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak olan yakışıklı oyuncu:

“Ben Kenan karakterini çok sevdim. Bunların hepsi birleşince harika bir iş oluyor. Biz burada mutlu olduğumuz, tatlı tatlı çalıştığımız sürece bu işin altından kalkacağımıza inanıyorum. Daha önce izlemediğimiz bir karakter izleyeceğiz. Bu dönem koşullarının verdiği bir stresi, kaygıyı taşımayan daha rahat bir karakter Kenan” dedi.

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Dilek Taşı’nın başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor.

Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor…

Editör: Haber Merkezi