Ebru Gündeş'in annesi Müjgan Bilgin hayatını kaybetti. Bilgin'in Corona Virüs nedeniyle vefat ettiği bilgisi geldi. Merhumeye Allah'tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Şimdilerde sahne performansıyla adından söz ettiren Ebru Gündeş, annesinin ölüm haberiyle sarsıldı. Ünlü şarkıcının annesi Müjgan Bilgin (73) hayatını kaybetti. Gündeş'in annesinin ölüm haberi yaşadığı site yönetimi tarafından duyuruldu.

Duyuruda; "Sayın sakinlerimiz malikimiz Ebru Gündeş'in annesi Müjgan Bilgin vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz. Merhumenin cenazesi 25.07. 2022 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecektir" ifadeleri yer aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELEFONU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Ebru Gündeş’i telefonla arayarak annesi Müjgan Bilgin’in vefatı nedeniyle taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

İKİ YIL ÖNCE DE BABASINI KAYBETTİ

Oyuncu Zafer Algöz'ün 24 günde ikinci acı kaybı Oyuncu Zafer Algöz'ün 24 günde ikinci acı kaybı

Öte yandan Ebru Gündeş, 2020 yılında da babası Remzi Gündeş'i toprağa vermişti. Siroz ve koah hastası olan Remzi Gündeş (76), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Gündeş'in cenazesi, kızı Ebru Gündeş ve iki kuzeni tarafından Büyükçekmece Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

"KENARA ÇEKİLDİM" 

Zaman zaman sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle de adından söz ettiren Ebru Gündeş, geçtiğimiz yıl haziran ayında yaptığı paylaşımla gündem olmuştu.

Ünlü sanatçı, Instagram hesabından fotoğrafını Özdemir Asaf'ın "Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye" dizeleriyle yayınlamıştı. Sosyal medya takipçileri ise şaşkınlığını gizleyememişti. Ünlü şarkıcının, paylaşımıyla kime gönderme yaptığı merak konusu olmuştu.

Editör: TE Bilisim