Aşk-ı Memnu'nun Şayeste'si Fatma Karanfil hayatını kaybetti Aşk-ı Memnu'nun Şayeste'si Fatma Karanfil hayatını kaybetti

Yıllardır Best Model yarışmasını düzenleyen ünlü prodüktör Erkan Özerman, dün kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri başsağlığı mesajları yayınlarken; Özerman'ın vasiyeti de ortaya çıktı.

Best Model of Turkey Kurucu Başkanı, prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman, 2022 yılında pankreas kanserinin karaciğerine metastaz yapması nedeniyle tekrar tedavi görmeye başlamıştı.

Özerman, bir yıl önce yaptığı açıklamada, "Hayatımın sonunu yaşıyorum. Doktor 'MR çekelim' deyince, ben de çekelim dedim. Kanser olduğum ortaya çıktı. Kanser metastaz yapmış, karaciğere geçmiş. Yaşımdan ötürü doktorlar ameliyat yapmıyor. Çok iyi bir onkolog beni elinden geldiğince götürüyor" demişti.

Erkan Ozerman BestVASİYETİ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü isim, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşındayken hayatını kaybetti. Özmeran'ın vasiyeti de vefatının ardından ortaya çıktı. Onur Akay'ın yazısına göre; Erkan Özerman'ın vasiyeti şu şekilde:

"Teşvikiye Camii'nde herhangi bir tören düzenlemeyin. Beni yakmalarını istiyorum! Küllerimi, annemin ve babamın mezarına gömme talebinde bulunmuyorum."

ERKAN ÖZERMAN'IN CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU

Gazeteci Burhan Akdağ, Olcay Ünal Sert'e yaptığı açıklamaya göre; Erkan Özerman'ın naaşı yarın (15.02.2024) saat 10.00 da Zincirlikuyu Gasilhanesi'ne getirilecek. Özerman'ın yakınları orada vedalaşabilecekler. Erkan Özerman'ın naaşı saat 11.00 de memleketi İzmit'te toprağa verilmek üzere yola çıkarılacak.  Erkan Özerman'ın naaşı, İzmit'te İkindi Namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Uzun Tarla Aile Kabristanlığı'nda anne ve babasının yanına defnedilecek. 

Erkan Özerman Ajda Pekkan-1

Erkan Özerman, Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy ile birlikte görülüyor.

ERKAN ÖZERMAN'IN ARDINDAN

Sanat dünyasını yasa boğan ölümünün ardından, birbirinden ünlü isimler Erkan Özerman için başsağlığı mesajları yayınladı.

Erkan Özerman Ajda PekkanAJDA PEKKAN

"Sevgili Erkan Özerman'ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz, mekanı cennet olsun. Özerman ailesine sabırlar dilerim..."

Erkan Ozerman Deniz Seki

DENİZ SEKİ

"Çok kıymetli, duayen Erkan Özerman'ı kaybetmişiz... Ah ne anılar, ne anılar. Çok üzüldüm. Sevenlerinin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun."

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

"Huzurla uyuyunuz Erkan bey..."

Erkan Ozerman Gulsah Saracoglu

GÜLŞAH SARAÇOĞLU

"Yaşayan bir tarihti. Bir dönem kapandı... Ruhun şad olsun Erkan Özerman."

Erkan Ozerman Ayse Erbulak

AYŞE ERBULAK

"Bende çok emeği olan, çok şey öğrendiğim Erkan Özerman bedenen bizi terk etmiş. Sevenlerine sabır diliyorum, mekanı cennet olsun..."

Erkan Ozerman Kivanc Tatlitug Burak Ozcivit Best Modeller Photo Olcay Unal Sert

(Fotoğraf: Olcay Ünal Sert, 2002 )

OLCAY ÜNAL SERT: Renkli dünyanın renkli mimarı Erkan Özerman yıldızlar yoldaşın olsun.
Erkan Özerman, kimlere şöhretin kapılarını açmadı ki, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit, Berk Oktay, Tolgahan Sayışman, Berk Atan, Azra Akın, Deniz Akkaya, Çağla Şikel, Hande Subaşı... O kadar çok ki...
Renkli bir kişilikti. Emel Sayın ve Ajda Pekkan'ın da hayatlarına nasıl dokunduğunu da anlatmıştı. Best Model of Turkey Kurucu Başkanı, bir sohbetimizde "Sence ben Ajans açmış olsam başkaları iş yapabilir miydi?" diye sorarak iddiasını vurgulamıştı. Ruhu şâd, mekânı cennet olsun. Kanser zor bir hastalık, dilerim acıları dinmiştir. 

Erkan Ozerman Kivanc Tatlitug Photo Olcay Unal Sert

Erkan Özerman - Kıvanç Tatlıtuğ, 2002  (Fotoğraf: Olcay Ünal Sert )

Editör: Haber Merkezi