Maddi sıkıntılar yaşayan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Loughnan ile beş yıllık evliliğini 2019’da sürpriz bir şekilde tek celsede bitiren 51 yaşındaki şarkıcı, eski eşinin nafaka konusunda zorladığını söyledi.

ORTAÇ: “BENDE PARASI KALMAZ”

Loughnan’ın nafaka yüzünden kendisine dava açtığı yönünde çıkan haberlerle ilgili de konuşan Serdar Ortaç, “Eskiden sorun yaratmıyordu ama demek ki coştu. Eve haciz koymuş, tabii ki ödeyeceğiz. Bende parası kalmaz! insanlar böyle… Yapacak bir şey yok.” diyerek, eski eşine sitem etti.

“NAZAR DEĞDİ, OLMADI”

Aşk yaşadığı meslektaşı Seçil Gür ile ayrıldıklarını söyleyen Ortaç, “Nazar değdi. Seçil Hanım’la yürümedi, olmadı. Bir anda olmadı. Şu an için hiçbir şey bilmiyorum, kısmet.” ifadelerini kullandı.

ÖDEMELER AKSADI

Serdar Ortaç, 1 milyon TL tazminatı 24 ay taksitle ödemeyi kabul etmişti. Ancak ödemeler aksamıştı. Loughnan, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada, “Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor. Bir ara beni aradı ‘Chloe, ödeyemiyorum’ diye. ‘Niye?’ diye sormadım bile. İki yıl her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun.” demişti.