Evlilik Hazarlıkları fuarında ünlü  manken Şebnem Schaefer Türkiye’nin tescilli güzelleri ile podyuma çıktı.  Evlilik fuarının ilk gününde ziyaretçiler, katılımcı firmaların  ürünleri hakkında bilgi alırken, ikinci günde gerçekleşen defilerle ünlü mankenlerin sunduğu gelinlikleri  yakından görme imkanı buldular. Organizatör Arzu Türkyılmaz  tarafından gerçekleştirilen Wedding Show 2024 gelin adaylarına fikir verirken  sektöre hizmet veren firmalarında ürünlerini yakından gösterme yeni müşterileri ile tanışma fırsatı sağlıyor.

Gülben Ergen "Göğsümde çok yılan taşıdım" Gülben Ergen "Göğsümde çok yılan taşıdım"

I M G 20240417 194330Çanakkale’de Arzu Türkyılmaz'ın organize ettiği Wedding Show 2024 Çanakkale’ye yeni bir heyecan ve hareket getiridi.

Wedding Show  2024 kapanış defilelerinde  Şebnem  Schaefer, Müge İskender, Miss Model Turkey 3.'sü Elif Sarıyar Filiz Aydın, Miss Model of Turkey 1.'si Binnur Gülbey Fidan, Madina Abulkhanova, Leyla Dzhumadurdyeva, Gizem Gürbüz, Nisa Seçkin, İlayda Alaçatlı, Aruzhan Törebek ve çocuk manken Tauna podyuma çıktı. 

I M G 20240417 W A0004
Defilelerin müzikleri Metin Özdemir tarafından hazırlanırken, defilenin koreagrafisine Tuncay Erkul imzasını attı.
Hülya Ergün Haute Couture ve Gülsial Gelinlik fimalarının  defilelerinin yanı sıra Beraat Gündüz Moda Evi ve Serkan Sevinç Damatlık markası da Wedding Show da yerini aldı. Boztaş Mobilyanın yeni  kolleksiyonununda yer aldığı evlilik fuarı bu yıl  firmalar ve ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördü.

Editör: Olcay Ünal Sert