Volkan Demirel ve Zeynep Demirel, 14 yıllık evliliklerini bitiriyor! Volkan Demirel ve Zeynep Demirel, 14 yıllık evliliklerini bitiriyor!

Metin Akpinar CoveR --1- 2023Ünlü sanatçı ve yazar Onur Akay, şu sıralar magazin gündeminden düşmeyen Metin Akpınar'ın evlilik dışı dünyaya gelen ikiz kızlarının annesi Suphiye Orancı olayıyla ilgili yeni iddialarda bulundu.

Ugur Dundar Dilara G Kolaj

Hem Duygu Nebioğlu ile hem de Uğur Dündar’la telefonda konuştuğunu dile getiren ünlü sanatçı Onur Akay, “Dilara G. çok ünlü bir ses sanatçısının kızı” dedi.

Ferdi Ozbegen Piano

Onur Akay yazısında, “Dün, Instagram adresimden en büyük ablanın babasının şarkıcı Ferdi Özbeğen olduğunu paylaşmıştım. Duygu Nebioğlu ile bu konuyu konuştuk ve değerlendireceklerini söylediler. Yani babalık testi için Ferdi Özbeğen’in mezarı açılacak.”

Ferdi Ozbegen'in MezarıAkay şöyle devam etti:

Onur Akay Uğur Dündar

“Usta gazetecimiz Uğur Dündar ise bana Twitter’dan mesaj yazdı ve telefonla görüşmek istediğini iletti. Bende kendisini aradım ve Suphiye Orancı olayıyla ilgili konuştuk. Uğur Dündar, DNA testinde kesinlikle sorun olmadığını ve Dilara G.'nin babası olmadığını söylüyor. Ayrıca Dündar, araştırmacı gazetecilik yaparak elde ettiği belgeleri şu an için yayınlayamadığını belirtiyor ve kızlar için ‘Ne talihsiz çocuklarmış’ ifadelerini kullanıyor. Bende bu konuda derin bir araştırma yaptım. Benim kaynaklarım ise Suphiye Orancı’nın Metin Akpınar’la aşk yaşadığını doğruluyor. Duygu Nebioğlu da bunu konuştuğumuzda doğruladı. Ayrıca kaynaklarım, konu ile ilgili açıklama yapan Ümit Besen’in kesinlikle doğruyu söylemediğini, Dilara G.'nin babasının Uğur Dündar olmadığını, çok ünlü bir ses sanatçısı olduğunu söylüyor. Ben bu ismi de kızlara vereceğim. DNA sonucu olmadan o sanatçımızın adını paylaşmak istemedim. Biliyorsunuz Suphiye Orancı İbrahim Tatlıses’in filmlerinde de rol aldı. Çocuklardan biri İbrahim Tatlıses’in olsaydı hemen kabul ederdi. Sanatçı yüreği öyledir ve İbrahim Bey’in öyle de bir yüreği vardır. Ama maalesef ki bazıları nedense bu dünya güzeli kızları kabul edemiyor."

1713621001625

Editör: Haber Merkezi