Usta sanatçı Ferhat Göçer; "Kıbrıs'ın bendeki yeri çok ayrı, yeni şarkımın klibini burada çektim. Kapalı Maraş'ta uzun uğraşlar sonucu aldığımız izinlerle klibimizi çektik. Kıbrıs ve Türkiye Dış İşleri Bakanlıklarına çok teşekkür ediyorum sizi aracılığınız ile tekrar. Ama gerçekten değdi. Türk Silahlı Kuvvetlerin ve Birleşmiş Milletlerin gözetiminde ilginç bir video klip oldu." dedi. 

KIBRIS'LI GENÇLER İÇİN OKUL PROJESİ ÜRETTİK

Kuşum Aydın aldığı kremden yakındı Kuşum Aydın aldığı kremden yakındı

6 Şubat'ta yaşanan büyük Kahramanmaraş depremine de değinen Ferhat Göçer,  Türkiye'yi derinden etkileyen depremde  Kıbrıs Mağosa'dan Adıyaman'a voleybol maçı için gelen sporcu ve ailelerden oluşan grupta 39 kişinin hayatlarını kaybetmesiyle ilgili projesini hayata geçirmek istediğini söyledi. Göçer, "6 Şubat'ta depremin yıl dönümünde, önümüzdeki yıl bir konser veya etkinlik düzenleyeceğiz. Buradan gelecek olan gelir ile vefat eden edenlerin hatırasına saygı göstererek ya bir okul, yada başka bir kurum inşası için el birliğiyle destek olmaya çalışacağız. Kıbrıs halkı bu konuda çok hassas, özellikle kaybettiğimiz öğrencilerimiz, meleklerimiz için, bu konuda çok büyük hassasiyetleri var." şeklinde konuştu. 

İÇİMDE HİÇBİR ŞEY UKTE KALMADI... ÜÇ DÜĞÜN YAPMIŞ BİR ADAMIM

Evlendiği dönemde (1992) maddi sıkıntılar nedeniyle düğün yapamayan Volkan - Selma Konak çiftinin yaptığı düğün bir çok kesim tarafından beğeni ile karşılanmış ve tebrik mesajları yağmıştı. Basın mensuplarının "Volkan bey 30 yıl sonra düğün yaptı. Sizin içinizde böyle yapamadığımız, ukte kalan durum oldu mu?" sorusuna "Öncelikle ikisini de tebrik ediyorum. Herkese böyle bir aşk nasip olmaz. İkinci baharların da mutluluk diliyorum. Bende düğüne gidemedim. Şehir dışındaydım. Haberlerini aldım. Düğün çok güzel geçmiş. Tekrardan tebrik ederim." derken kendisinde hiç bir konunun ukte kalmadığını söyledi. Göçer, "Ben üç tane düğün yapmış adamım, bir ukte kalması söz konusu değil. O kadar şükrediyorum ki evladımın kazandığı başarı beni o kadar mutlu etti ki ben inançlı bir adamım şükrediyorum her gün için içimde hiç öyle şeyler yok." cevabını verdi. 

Editör: Olcay Ünal Sert