Annesini kaybeden Akın Akınözü'nden duygusal mesaj Annesini kaybeden Akın Akınözü'nden duygusal mesaj

Konya da bir çorbacıda playback yaparken ki görüntüleri Türkiye'nin gündemine oturan Gülden Karaböcek sessizliğini bozdu.

Usta sanatçı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Benim biricik canlarım, merak etmeyin çok daha iyiyim, iyi olacağım… Güzel mesajlarınız, destekleriniz mutluluk kattı yaşamıma, kalbimden döküldü yaşlar. İyi ki dedim, iyi ki sizler için yıllarca vazgeçmemişim şarkı söylemekten, iyi ki sanat adına savaşmışım. Daha güzel günlerimiz olacağına inanıyorum… Birbirinden güzel konserler tasarlanıyor, en kısa sürede buluşacağız. 

Nerede olursak olalım, birlikte olalım, sokakta da söyleriz, hava da karada da… Yeter ki yüreğimizden dökülsün sözler, hep bir ağızdan haykıralım: ‘Gözümde canlanır koskoca mazi…’ diye… Evet, Gülden ablanız bu maziyi sizlerle birlikte yazdı. Şimdi bana, yine aynı sevgiyle daha özel bir mazi yazmam için eşlik etmeye hazır mısınız? Ben hazırım ve sizi çok seviyorum… Derin saygılarımı ve minnetlerimi sunuyorum. Her birinizi ayrı ayrı öper, kucaklarım. Gülden Ablanız” ifadelerine yer verdi. 

Editör: Olcay Ünal Sert