Ünlü sanatçı Gülden Karaböcek, Türkiye Motofest kapsamında düzenlenen "Ustalara Vefa" gecesinde sahne alacak. 1 Eylül Cuma günü gerçekleşecek etkinlik, yüzbinlerce müzikseveri Afyonkarahisar Belediyesi'nin davetiyle buluşturacak. Karaböcek, unutulmaz şarkılarıyla konserseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Türkiye Motofest, Türkiye'nin en büyük gençlik ve spor etkinliklerinden biri olarak dikkat çekiyor. 30 Ağustos'ta başlayacak ve 3 Eylül'e kadar devam edecek olan etkinlik, Türkiye'nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek. Festivalin bir parçası olarak düzenlenen konserler ise büyük ilgi görüyor.
Bu yıl "Ustalara Vefa" temasıyla düzenlenecek olan etkinlik, 1 Eylül Cuma günü Gülden Karaböcek konseriyle büyük bir heyecan yaratıyor.

Afyonkarahisar Belediyesi'nin ev sahipliği yapacağı etkinlik, Türkiye Motofest'in en dikkat çeken etkinliklerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Efsane sanatçı Gülden Karaböcek, "Dilek Taşı", "Sevsen Ne Olurdu", "Ben Olmalıydım, "Hatıran Yeter", "Sürünüyorum", "Ağlıyorsam Yaşıyorum", "Duyar mısın Feryadımı?", "Hasretinle Yaşanmıyor", "Küstüm Sana Dünya Barışmam Artık", "Kırılsın Ellerim", "Boşuna Kazma Mezarcı Aşkımızı Gömemezsin" gibi unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

Türkiye Motofest'in konser programı ise beş gün boyunca devam edecek ve pek çok ünlü ismi ağırlayacak. Can Gox, Işın Karaca, Güliz Ayla, Oğuzhan Koç, Göknur, Ferhat Göçer, Öykü Gürman, Demet Akalın, Zara ve Emircan İğrek gibi önemli sanatçılar da festivalin konserlerinde sahne alacak.
Türkiye Motofest, müzik, spor ve eğlencenin bir araya geldiği dopdolu bir etkinlik olarak tüm gözleri üzerine çekiyor. Yüzbinlerce katılımcının beklendiği etkinlik, Afyonkarahisar'ı hareketli ve coşkulu bir atmosferle buluşturacak.

AŞIKLAR YILDIZ TİLBE’Yİ SEÇTİ AŞIKLAR YILDIZ TİLBE’Yİ SEÇTİ

Türkiye Motofest'te kimler sahne alacak?

Beş gün boyunca pek çok markanın çeşitli aktiviteleri, spor etkinliklerinin de yer alacağı festivalin konser programı ise şöyle:
30 Ağustos 2023 Çarşamba: Can Gox - Işın Karaca
31 Ağustos 2023 Perşembe: Güliz Ayla - Oğuzhan Koç
1 Eylül 2023 Cuma: Göknur - Gülden Karaböcek - Ferhat Göçer
2 Eylül 2023 Cumartesi: Öykü Gürman - Demet Akalın
3 Eylül 2023 Pazar: Zara - Emircan İğrek

Editör: Olcay Ünal Sert