FATİH'TE YAĞMURLU HAVA DA GÜLDEN KARABÖCEK'E YOĞUN İLGİ

Sanatçı konserinde Dilek Taşı, Sürünüyorum, Kırılsın Ellerim, Sen Evlisin, Ben Olmalıydım gibi unutulmaz bestelerini seslendirdi. Konserin ilk yarısında siyah ve gri renklerden oluşan kostüm giyen sanatçı, ikinci yarıda pembe renk kostüm tercih etti. 

Nesrin Sipahi, TRT2 de Hülya Koçyiğit'in programına konuk oldu Nesrin Sipahi, TRT2 de Hülya Koçyiğit'in programına konuk oldu

"Dilek Taşı" bestesini iki kez seslendirdi.

Dilek Taşı sinema filminin ardından Dilek Taşı dizisi ile yeniden popüler olan 'Dilek Taşı' bestesini yoğun istek üzerine iki kez okuyan Gülden Karaböcek; "Sene 1978, Dilek Taşı hayatımın dönüm noktasıdır. Hulki Saner'in isteğiyle bu besteyi film için yaptım. Ve de çok sevildi, 45 yıldır her konserimde birkaç kez okuturlar bana" dedi. Karaböcek, kansere yenik düşen şarkının güftekârı Ali Tekintüre'yi de sahnede anarak alkış istedi.

Gülden Karaböcek "Yakında bizler de gideriz!"

Sanatçı stadlara marş olan 'Sürünüyorum' bestesini seslendirdikten sonra, "Bizler de eski yaşlarda değiliz. Yakında gideriz." diyerek duygusal bir konuşma yaptı. Sanatçı konser bitiminde hayranlarıyla tofoğraf çektirerek albümlerini imzaladı...

"2024 yılı dilerim savaşsız olur... Gazze de Ukrayna da savaş olmasın, çocuklar ölmesin"

Gülden Karaböcek konser bitiminde Magazinsortie.com 'dan Olcay Ünal Sert'e yaptığı özel açıklamada; "Halk konserlerini çok seviyorum. Bizi bir araya getiren İstanbul Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ediyorum. 2024 yılı dilerim savaşsız olur, ölüm olmasın, çocuklar ölmesin! Gazze de Ukrayna da savaş olmasın barış olsun. Ben sadece dilek dileyebilirim, elimizden başka bir şey gelmiyor." dedi.

Magazinsortie.com 'un özel haberine göre; Gülden Karaböcek, "Aldırma Gönül" adlı eserde, "Bir sitem gönder Allah'a" sözlerini "Bir mesaj gönder Allah'a" diyerek okudu. Sanatçı şarkı bitiminde sözleri neden değiştirdiğini şöyle anlattı: "Allaha sitem edilmez. O yüzden bu şekilde okudum" 

Fatih de ki konserde Gülden Karaböcek'in kızı Nur Düzgit de sürpriz yaparak sahneye çıktı.

Gülden Karaböcek'e halk yoğun ilgi gösterdi. Sanatçı hayranlarını kırmayarak teker teker fotoğraf çektirdi. 

Gülden Karaböcek hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.

Gülden Karaböcek, Marmaris'ten konser için gelen bir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirdi.

Gülden Karaböcek, hayranlarının getirdiği plak, kaset ve cd'leri imzaladı. 

Editör: Olcay Ünal Sert