İbrahim Tatlıses, Çatalca da 22. Erguvan Festivali'nde sahne aldı

İbrahim Tatlıses'in yaz konserleri son hızıyla devam ediyor. İmparator, dün akşam Çatalca Belediyesi'nin düzenlediği 22. Erguvan Festivali'nde Mehmetçik Meydanı'nda Çatalcalılarla buluştu.  Çatalca'da sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, 2 saat boyunca sesiyle, şarkılarıyla sevenlerine müzik ziyafeti sundu. 

Leylim Ley şarkısıyla sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, şarkılarını Mehmetçik Meydanı'nı dolduran onbinlerle birlikte seslendirdi,  Allah Allah şarkısını okurken kalabalığın eşliğiyle de muhteşem dakikalar yaşandı. Seyirciden anlık olarak istek şarkı alan İbrahim Tatlıses, coşkulu kalabalığın istediği şarkılarını ard arda seslendirdi.  

İbrahim Tatlıses şarkılarıyla olduğu kadar, Çatalca'da bu kez anılarıyla da alkış topladı. Konseri boyunca sık sık anılarını anlatan Tatlıses'in konseri adeta bir stand-up'a dönüştü. Tatlıses "Cemo'nun tek rakibi benim, zaten o da artık film çekiyor stand-up yapmıyor" diyerek Cem Yılmaz' takıldı. 

Hadise kültür merkezi açılışında Gaziantep'te konser verdi Hadise kültür merkezi açılışında Gaziantep'te konser verdi

"Hülya" şarkısını okurken Çatalcalılara "Hülya" diye tempo tutturan İbrahim Tatlıses sayesinde Çatalca Mehmetçik Meydanı "Hülya Hülya" diye inledi.İbrahim Tatlıses "O şimdi Ayvalık'ta buradan ona selam gönderelim" demeyi de unutmadı.