Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, müziğin dev ismi İbrahim Tatlıses’i ağırladı. Kuruçeşme seyircisiyle bu sezon ikinci kez buluşan imparator yine geleneği bozmadı. Boğaz'ın muhteşem atmosferinde kalabalık orkestrası ve hitleriyle mekanı bir kez daha hınca hınç doldurdu.

“DOPİNGİM SEVENLERİM”

Konser maratonuna hız kesmeden devam eden imparator İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme de bir kez daha müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. Her konserinde bilet satışlarıyla rekor kıran Tatlıses’i konserin başlangıcında binlerce müziksever büyük bir coşkuyla alkışlarla karşıladı. Hayranlarını “Buraya gelerek beni çok mutlu ettiniz. En büyük morali siz veriyorsunuz ve hiçbir doktorun yapamadığını yapıyorsunuz. Dopingim sevenlerim.” sözleriyle selamlayan Tatlıses’i bu özel gecede yurtdışından gelen hayranları da yalnız bırakmadı. Usta sanatçı konserini ‘Sevda Yüklü Kervanlar’ şarkısıyla başlatırken gece boyunca ‘Caney Caney’, ‘Haydi Söyle’, ‘Aramam’ ‘Mavi Mavi’ gibi klasikleri hep bir ağızdan söylendi.

Müziğin dev ismi, kimi zaman muhteşem slowlarıyla duygulandırdı kimi zamanda hareketli türküleriyle dinleyicilerini ayağa kaldırdı. Yerinde duramayan İbrahim Tatlıses hayranları, halay çekerek dakikalarca dans etti. Coşkunun doruklara çıktığı gecede imparator, müzik şölenin yanı sıra samimi sohbetiyle ortamı renklendirdi. Sahneden alkışlarla ayrılan İbrahim Tatlıses, aralıksız canlı performansıyla Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi dinleyicilerini mest etti.

Kerem Yılmazer 20. Yılında kabri başında anıldı Kerem Yılmazer 20. Yılında kabri başında anıldı

İbrahim Tatlıses, İstanbul konserinin ardından Bodrum Yalıkavak'ta Günay Restaurant'ta sahne aldı. Tatlıses, çalışarak kendisini dinç hissettiğini belirterek "İşleyen demir pas tutmaz!" dedi.