Deneyimli fotoğrafçılar Semih Palancı ve Reza Salgın’ın fotoğraflarını çektiği ve özel çekimlerde bulundugu organizasyonu Bilal Baştemur otuzbeş başarılı modelle çekimleri marmaranın muhteşem mavisinde tekne turunda gerçekleştirdi.

Hülya Albayrak Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir defile düzenledi Hülya Albayrak Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir defile düzenledi

Stylingi Gamze Topal ile çalışan marka yeni ve farklı bir şeyler sunmak için kolları da yeniden sıvadı.  

Başarılıyla bir çok ödül alan ve ulusal basına yansıyan etkinliklere imza atan genç ve başarılı tasarımcı İlayda Emir kendi ismini markasına taşıyan erkekler için benzersiz tasarımlar sunmaya 2024 yazı içinde devam etti.

Ilayda Emirİlayda Emir; "Erkek giyim dünyası bu yıl çok farklı görünecek gibi. Çünkü erkeğin en büyük sanatı da giyimdir diyoruz. Erkeklerin nasıl giyinmesi gerektiğine dair klişelerin üstesinden gelmenin bir formülü olarak hem "maçoluk" hem de "şıklık" ile giyinmenin değerini bu tasarımlarla vurgulamaya devam ediyoruz." dedi.

Ilayda Emir BoğazdaErkek takımlarını kadın modellerine de taşıtan genç modacı; kadınların gücüne vurgu yaptıklarını dile getirdi.

İlayda Emir, "Kadın erkeğin aynasıdır ve özelikle kadınlarımızın erkek takımlarını tanıtırken ayrı bir ruh katılığına inanıyorum ve koleksiyonlarımızı cinsiyet ayrımı yapmadan piyasaya sunmaya da devam ediyoruz" dedi..

Editör: Olcay Ünal Sert