Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında  İmparator İbrahim TatlısesKadınlar Matinesi” konseptiyle kadın hayranlarını ağırladı.

İmparator'un sahneye çıkmasına dakikalar kala barkovizyonda yayınlanan kısa vtr’sinin ardından binlerce kadın hayranı İbrahim Tatlıses'i ayakta karşıladı. Usta sanatçı, konserini unutulmaz eseri “Yalan” ile başlatırken gece boyunca İmparator klasikleri hep bir ağızdan söylendi. Binlerce kişinin coşkusuna karşılık Tatlıses orkestraya enstrümanlarını bıraktırdı ve kadın hayranlarını alkışlattı.

Derya Tuna, eski eşi İbrahim Tatlıses'in konserini gelini Yasemin Tatlıses ile birlikte izledi.

Geçtiğimiz yıl uzun bir aradan sonra ilk kez sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava’da bu defa “Kadınlar Matinesi” ile buluşmanın heyecanını yaşayan İbrahim Tatlıses, “Çarşamba kadınlar matinesine hoş geldiniz.” diyerek eski günleri yâd etti. “Bütün kadınlar baş tacımdır. Benim baş tacım da oradadır” diyerek sözlerine devam eden Tatlıses, eski hayat arkadaşı Derya Tuna’yı da selamlamayı ihmal etmedi. İmparatoru bu özel gecede Derya Tuna ile birlikte gelini Yasemin Tatlıses de yalnız bırakmadı.İMPARATOR KADINLAR MATİNESİ İLE HASRETİ DİNDİRDİ

İmparator İbrahim Tatlıses, eski gazino günlerinin vazgeçilmezi “Kadınlar Matinesi” konseptiyle nostalji tadında bir geceye imza attı. Binlerce kadın hayranını karşısında gören Tatlıses'in, “Yani benim aklımın ucundan geçmezdi Allah bana bir ömür daha verecek, insanlarla birlikte şarkı söyleyeceğim” sözlerine sevenleri “İbo İbo” tezahüratlarıyla karşılık verdi. İmparator 35 kişilik dev orkestrası ve üç saate yakın kaldığı sahnesinde binlerce kadın hayranını bol bol oynattı.

Editör: TE Bilisim