İrem Derici Show Girl'lüğe iddialı bir giriş yaptı!

Dev prodüksiyonlu unutulmayacak konserlere imza atan İrem Derici dün akşam Harbiye Açık Hava sahnesinde yaptığı şovla çıtayı yükseltti! Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş bir konser sunan İrem Derici iddialı giriş yaptığı show girl’lüğün hakkını sonuna dek verdi!

İrem Derici bir aydır aralıksız hazırlık çalışmalarını sürdürdüğü Harbiye Açık Hava konserinden dün akşam zaferle çıktı. 

Son yılların en büyük prodüksiyonuna imza atan Derici ve ekibi uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir şovla İstanbul seyircisinin karşısındaydı. Geçmişte de benzer sahne şovları hazırlayan Derici bu kez çıtayı zirveye taşıdı ve bir “show girl” olarak adını Harbiye sahnesine altın harflerle yazdırdı.

Dün gece kimsenin yapamadığını yapan İrem Derici’nin sahne şovu için tam 3 milyon TL harcandı! 16 kişilik orkestrası ve 20 dansçıdan oluşan ekibiyle sahneye çıkan Derici’nin konserinde toplam 150 kişi çalıştı.

Marakeş, Amsterdam, İstanbul ve New York başlıklı dört bölümden oluşan konserde her şehir için ayrı dekor, ışık ve kostümler hazırlandı. İrem Derici sahnesine “Beton’un Yeri” adını verdi. Bu sahnede ışık şovları ve şarkılarıyla müthiş bir atmosfer yaratan İrem Derici hem görsel hem de işitsel anlamda Harbiye’de zaferini ilan etti!

Konserin en özel anlarından biri de İrem Derici’nin Atatürk’ün sevdiği şarkıları akustik olarak söylediği bölümde yaşandı. Bir aydır ekibiyle aralıksız provalar yapan İrem Derici her detayı eksiksiz düşünmüştü. “Ben bu işim ‘Messi’siyim” diyen İrem Derici muhteşem geçen gecenin sonunda dakikalarca alkışlandı.

Survivor Atakan ile bu yaz dolu dolu bir aşk yaşayan İrem Derici, 6 aylık yaz aşkını sonlandırmıştı. Derici'ye muhabirler 'neden bu kadar sık sevgili değiştiriyorsunuz?' diye sorunca çapkın şarkıcı "Kimseye hesap vermem" diye yanıt verdi.

İrem Derici, son olarak Atakan Işıktutan ile aşk yaşamıştı. Ünlü şarkıcı İrem Derici Harbiye konserinde özel hayatı ile ilgili olarak çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

‘KİMSEYE HESAP VERMEM’

Seyircisiyle bol bol sohbet eden İrem Derici’nin Magazincilere bozuldum biraz. ‘Neden bu kadar sık sevgili değiştiriyorsunuz?’ diye sordular. Dedim ki ‘Bugün başka şeyler sorup benim 3 milyonluk sahne şovumun önüne geçemezsiniz. Hiç boşuna uğraşmayın’.  Az bile sevgili değiştiriyorum, herkes kendi hayatına baksın, 3 gün sonra yine aşık olurum kimseye de hesap vermem” sözleri büyük bir tezahüratla karşılandı.

İrem Derici'nin yeni saç ve moda stili Hadise'ye benzetildi...

İREM DERİCİ, HADİSE'NİN YOLUNDA!

İrem Derici'nin yeni saç ve moda stili Hadise'ye benzetildi... Harbiye konserine 3 milyon TL para cepten harcayan İrem Derici Show Girl'liğe merak sardı... Başarılı şarkıcı İrem Derici, Harbiye de verdiği konserde yaptığı şovla dikkat çekti. “Ben bu işim ‘Messi’siyim”  diyen İrem Derici'nin Hadise'yi örnek aldığı öne sürüldü.

Kuşum Aydın göz kapağı estetiği ameliyatı oldu Kuşum Aydın göz kapağı estetiği ameliyatı oldu

İrem Derici, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde 3 farklı kostüm giydi.

Editör: Olcay Ünal Sert