İrem Derici "İlk aşkım cinsel yönelimini değiştirdi"

Lise yıllarında aşık olduğu kişiden bahseden İrem Derici ilk aşkının daha sonra cinsel yönelimini değiştirdiğini söyledi. Lise aşkının şu anda New York’ta evli ve iki çocuk babası olduğunu anlattı.

İrem Derici'nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

PİNTİYSENİZ GELİN BEN VEREYİM PARASINI!
Harbiye'deki konserine 3 milyon TL harcayan İrem Derici, sahnesine yatırım yapmayan dostlarına seslendi: "Lütfen 10 arsa almayın, 2 ev alında şu sahneye para dökün. Pintiyseniz gelin ben vereyim parasını da siz yapın. 

Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı

İLK AŞKINI DUYAN ŞAŞTI KALDI
Lise yıllarında aşık olduğu kişiden bahseden İrem Derici ilk aşkının daha sonra cinsel yönelimini değiştirdiğini söyledi. Lise aşkının şu anda New York’ta evli ve iki çocuk babası olduğunu anlattı.  Derici'nin ilk aşkının sonradan gay olduğu öne sürüldü.

RAKİBİ KİM?
Sadece aşk hayatından değil, kariyerinden de bahseden İrem Derici samimi bir şekilde, kendisine hangi şarkıcıyı rakip gördüğünü, hangi meslektaşını izlemeye bayıldığını açıkladı. Ayrıca “En özel şarkım” dediği “Yaz Gülü”nün sırrını da paylaştı. 

BU İTİRAF ÇOK KONUŞULACAK
Koç burcu olan İrem Derici, “En kötü özelliğim” diyerek samimi itirafları da peş peşe sıraladı. Detaylar Masterhaber.com YouTube kanalında!
 

Editör: Olcay Ünal Sert