Kasım Ayında Dolu Dolu Eğlence

Kasım ayında Malatya, Ankara, Kayseri ve İstanbul sanat ve eğlenceye doyacak. 25 Kasım Cuma; Ankara Congresium’da Sıla muhteşem şarkılarıyla keyif dolu akşam yaşatırken, Malatya Kongre ve Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda Baturay Özdemir stand up gösterisiyle kahkaha tufanı estirecek. 26 Kasım Cumartesi Kayseri EKM Erciyes Kültür Merkezi’nde Sıla sahne alırken, 27 Kasım Pazar günü ise İstanbul Watergarden Performans Merkezi - Duru Tiyatro Baturay Özdemir eğlenceli anlar yaşatacak.

İstanbullular Aralık Ayında Müziğin Tadını Çıkaracak

Zorlu PSM Turkcell Sahnesinde Türkiye’nin yıldızları İstanbullularla buluşacak. 10 Aralık Cumartesi Şaşırt Beni tiyatro oyunu, 12 Aralık Sıla Pazartesi, 13 Aralık Salı Yıldız Tilbe ve 22 Aralık Perşembe Sertab Erener İstanbullulara unutulmaz bir akşam sunacak.

Yazar Alev Alatlı hayatını kaybetti Yazar Alev Alatlı hayatını kaybetti

CityFest Eğlendirmeye Eskişehir ve Bursa’da Devam Ediyor

Şehrin en eğlenceli festivali CityFest, aralık ayında Eskişehir ve Bursa’da tam gaz devam ediyor. Eskişehir Anemon Hotel’de gerçekleşecek olan CityFest’te 30 Kasım Çarşamba Levent Yüksel ve Sena Şener, 1 Aralık Perşembe Dolu Kadehi Ters Tut ve Lil Zey, 2 Aralık Cuma Duman ve Ozbi müzik ziyafeti yaşatacak.

Bursa Suare’de ise 9 Aralık Cuma Sertab Erener ve Evdeki Saat, 10 Aralık Cumartesi Pentagram ve Ufuk Beydemir, 11 Aralık Pazar Dolu Kadehi Ters Tut, Mavi Gri ve Kula Bursalı hayranlarıyla bir arada.

Baturay Özdemir 8 İlde Kahkahalar Estirecek

Sefa Doğanay ‘Kokpit’le Türkiye’yi Güldürecek

Sefa Doğanay yepyeni stand up gösterisi Kokpit’le aralık ayında il il gezecek. 7 Aralık Çarşamba Ordu Kültür ve Sanat Merkezi, 8 Aralık Perşembe ve 9 Aralık Cuma Samsun SBB Sanat Merkezi, 13 Aralık Salı Adana 01 Burda PGM Sahne, 14 Aralık Çarşamba Mersin Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Barış Salonu, 16 Aralık Cuma Kayseri Gültepe Kültür Merkezi, 17 Aralık Cumartesi Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi, 18 Aralık Pazar Tokat 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi, 21 Aralık Çarşamba Van Evliya Çelebi Uygulama Oteli Konferans Salonu, 22 Aralık Perşembe Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür Merkezi ve Kongre Merkezi, 23 Aralık Cuma Mardin Artuklu Üniversitesi, 24 Aralık Cumartesi Şanlıurfa City AVM’de sahne alacak.

Aralık Ayı Eğlence Dolu

Editör: TE Bilisim