Büyük oğlu Tayfun Erdoğan ile yılardır görüşmeyen Emrah, çocukları Elyesa ve Eleysa'ya olan sevgisini ise sık sık dile getiriyor. Ünlü şarkıcı, son olarak görüntülendiği AVM'de Eleysa ve Elyesa hakkında "Onların üzerine titriyorum" dedi.

2014 yılında nikâh masasına oturan Emrah ve Sibel Kirer, evliliklerini iki çocuklarıyla taçlandırmıştı. 2014'te oğulları Elyesa, 2017'de de kızları Eleysa'yı kucaklarına alan çift, çocuklarını gözlerden uzak büyütmeyi tercih ettiler.

Emrah, zaman zaman çocukları Elyesa ve Eleysa ile sevgi dolu karelerini sosyal medyada paylaşıyor.

KABULLENMEK ZORUNDA KALMIŞTI

Emrah’ın nikah dışı evlilik sonucunda dünyaya gelen oğlu Tayfun Erdoğan’ı kabul etmesi çok uzun sürmüştü. Ünlü şarkıcı, 1991’de doğan Tayfun'u yedi yaşında yapılan DNA testi sonucunun uyumlu çıkması sonucu kabullenmek zorunda kalmıştı.

GÖRÜŞMEYİ KABUL ETMİYOR

Tayfun, senelerce kendini babasına kabullendirmeye çalışmıştı. Emrah ise oğluna Bursa’da bir ev vererek, mirastan hiçbir hak iddia etmeyeceğine dair belge imzalatmıştı.

Babasının tüm haklardan feragat ettiğine dair belge imzalatarak bağlarını kopardığı Tayfun, bir süre Emrah'la görüşmeye çalışmış, fakat her defasında reddedilmişti.

Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı

OĞLUNUN NİKAHINA KATILMADI!

Emrah'ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan, Eda İrap ile evlenmişti. Çiftin nikâh şahidi Yeşilçam'ın usta ismi Nuri Alço olmuştu. Nikâh törenine gitmeyen Emrah'ın, oğlunun yanında olmaması ve sosyal medyada nikâha ilişkin herhangi bir paylaşım yapmaması dikkat çekmişti.

Akmerkez de görüntülenen şarkıcı Küçük Emrah ağırmış beyaz sakallarıyla dikkat çekti.

"BENİM İKİ TANE EVLADIM VAR"

Ünlü şarkıcı, “2024’te aşk beklentiniz var mı?” sorusuna, “Benim iki tane evladım var Elyesa ve Eleysa. Onlar benim her şeyim. Hayatımın anlamları. Oğlum, kızım en güzel aşklarım onlar” yanıtını verdi.

"DÜNYA BİR YANA ONLAR BİR YANA"

Çocuklarını gözlerden uzak tutan Emrah, bu duruma ise “Evlatlarıma özen gösteriyorum. Onların üstüne hassasiyetle duruyorum, titriyorum. O yüzden Allah nazardan korusun diyorum. Onlar dünyaya geldikten sonra benim hayata bakış açım değişti. İyi ki varlar. Bu hayatta dünya bir yana onlar bir yana” açıklamasında bulundu.

Editör: Haber Merkezi