Yeni yıl ruhunun tüm renklerini ve umut veren neşesini aralık ayı boyunca şehrin merkezine taşımak için gün sayan KüçükÇiftlik Park’ın büyülü yılbaşı kasabası Wonder Village’ın konser programı da genişlemeye devam ediyor! Rengârenk yılbaşı aktiviteleriyle tüm aile için gün boyu eğlence sunacak olan, her hafta sonu ise çok sevilen yıldızların sahne alacağı Wonder Village’ın açılış konserini 1 Aralık’ta Mirkelam verecek. Şehrin en büyük yılbaşı marketinde 2 Aralık’ta Mert Demir’in öncesinde Bengü Beker, 3 Aralık’ta maNga’nın öncesinde Flapper Swing, 8 Aralık’ta Nazan Öncel, 10 Aralık’ta Can Gox, 15 Aralık’ta Ozbi, 17 Aralık’ta Seda Erciyes, 29 Aralık’ta ise Son Feci Bisiklet İstanbullularla buluşacak. Wonder Wheel Creative Agency ve URU organizasyonuyla düzenlenen Wonder Village için sınırlı sayıdaki “Avantajlı Dönem” biletleri şimdi Biletix’te ve Biletino’da!

KüçükÇiftlik Park 2024’ü, Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı Wonder Village ile karşılamaya hazırlanıyor. Yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla geçtiğimiz yıl çok sevilen Wonder Village, bu yıl daha da büyüyen ve renklenen programıyla 1-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta pazartesi hariç her gün misafirlerini ağırlayacak. Çarpışan arabalardan atlıkarıncaya, buz pateni pistinden dünya lezzetleri ve geleneksel tatların buluştuğu yeme içme alanlarına hediyelik alışveriş stantlarından özel dekorlara kadar her şeyiyle muhteşem bir yeni yıl ruhu yaşatacak olan Wonder Village’da yılbaşı aktiviteleri ve atölyelerin yanı sıra her hafta sonu en sevilen yıldızların konserleri de gerçekleşecek. 

Kayahan "İstanbul Kadar Güzel" konseriyle anılacak Kayahan "İstanbul Kadar Güzel" konseriyle anılacak

WONDER VILLAGE’A YILDIZ YAĞIYOR

Yeni yıl neşesinin müzik ve dansla birlikte katlanarak çoğalacağı Wonder Village’da sahne alacak sanatçı ve gruplar açıklanmaya devam ederken programda yerini alan yeni isimler Mirkelam, Bengü Beker, Flapper Swing, Nazan Öncel, Can Gox, Ozbi, Seda Erciyes ve Son Feci Bisiklet oldu.

Açılış konserini 1 Aralık’ta enerjik sahne performansı ve şarkılarıyla pop müziğin fark yaratan isimlerinden Mirkelam’ın vereceği Wonder Village’da; 2 Aralık’ta elektronik altyapıların yanında R&B, bedroom pop ve arabesk türlerini harmanlayarak müziğinde bir araya getiren prodüktör, şarkıcı, söz yazarı Mert Demir ile pop müziğin sahnede adeta yıldızlaşan yeni ve güçlü sesi Bengü Beker; 3 Aralık’ta akustik gypsy jazz grubu Flapper Swing ve hem şarkıları hem de tarzlarıyla alternatif rock dünyasının mihenk taşlarından biri olan maNga; 8 Aralık’ta şarkılarıyla nice nesiller yetiştiren ve müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Nazan Öncel; 9 Aralık’ta naif sesi ve her biri imza niteliğindeki besteleriyle her şarkısında insanı bambaşka diyarlara götüren Kalben ve bugüne kadar yayımladığı kendi bestesi olan teklilerle adını duyuran Güneş Özgeç, 10 Aralık’ta hem her türdeki cover çalışmaları hem de kendi besteleri ve hisli tarzıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Can Gox sahne alacak.

Yılbaşı kasabasında konserler, 15 Aralık’ta müzikal çeşitliliği, katmanlı şarkı sözleri, protest tavrıyla Türkçe rap müziğe yeni bir soluk katan Ozbi; 16 Aralık’ta kıpır kıpır şarkıları ve güçlü sesiyle yorumladığı nostaljik eserlerle dikkatleri üzerine çeken, pop müziğinin genç yıldızlarından Selin; 17 Aralık’ta R&B vokali ve trap müziği harmanladığı parçalarıyla müzik dünyasına farklı bir soluk getiren Seda Erciyes; 22 Aralık’ta post-punk ve synth-pop müzikleriyle İstanbul’un yeraltı müzik sahnesinde öne çıkan gruplardan Jakuzi ile yerli R&B ve alternatif pop sahnesinin genç yıldızı Kardelen; 23 Aralık’ta hem kendi bestelerine imza atan hem de sevilen şarkıları rafine tarzıyla yeniden yorumlayan Jabbar; 29 Aralık’ta ise farklı şarkı sözleri ve melodileriyle alternatif sahnede önemli bir yer edinen Ankara çıkışlı indie rock grubu Son Feci Bisiklet ile devam edecek. 

Sahne alacak diğer sanatçıların ve tüm gün süren yılbaşı aktiviteleriyle dopdolu programının önümüzdeki günlerde açıklanacağı Wonder Village, salı, çarşamba ve perşembe günleri 16.00-23.00 arasında; cuma, cumartesi ve pazar günleri ise 12.00-00.00 saatleri arasında açık olacak.  

Wonder Wheel Creative Agency ve URU işbirliğiyle kurulacak yeni yıl parkı Wonder Village, 2024’e sayılı günler kala unutulmaz bir deneyim sunacak. Wonder Village için sınırlı sayıda satışa sunulan “Avantajlı Dönem” biletleri şimdi Biletix’te ve Biletino’da!
 

Editör: Olcay Ünal Sert