Serdar Ortaç "Kürtaj yapılmasını ben istemedim"

Kürtaj açıklamalarıyla gündeme gelen Ortaç, "Allah nasip etmedi, olacaktı dedim ama olmadı. Kısmet değilmiş dedim. Kürtajın yapılmasını ben istemedim” diye konuştu. Baba olmak için çok geç kaldım diyen Ortaç’a 'evlat edinmeyi düşünüyor musunuz?' sorusuna, "Nasip” diyerek cevapladı. Çocuk özlemini yeğenlerimle gidermeye çalışıyorum diyen Ortaç,” Çocuklarla hep ilgileniyorum, ama kendi çocuğum olmadı. Nasip değilmiş” dedi.

Borçlarından tamamen ödediğini bir kez daha yenileyen Serdar Ortaç, "Son üç aydır hiç oturmadık, gelen bütün gelirler borçlara gitti. Zaten ne alabilirim ki, ne alacağım para gelse. Bu raddeden sonra üzerime başıma ne alacağım, olmayan hiçbir şeyim yok. Bu saatten sonra çalışan arkadaşlarım mutlu olsun, ekip. Ben hayatta her şeyi gördüm, birazda onlar görsün” dedi.

Kumar oynamayı tamamen bıraktık diyen Ortaç, "Artık zevkimde yok zaten. Para kazanma uğraşımda yok. Millet mutlu olsun, isteğim o” dedi.

Aşk hayatıyla alakalı konuşan Serdar Ortaç, "Kısmet, gelip bulabilir beni. Aşka küskün değilim. Şu aralar sadece sağlık. Sağlık gidince hiçbir şeyin önemi kalmaz. Eskiden çok önemliydi mesela şu ayakkabıyı alayım, gidince sağlık o ayakkabıyı giyecek ayak kalmaz” dedi. Sağlık durumum iyi ama kardeşim kötü diyen şarkıcı; "İnşallah düzelecek, yanına gidemedim dönünce İstanbul’a gideceğim” şeklinde konuştu.

Editör: TE Bilisim