Poll Production By Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri için geri sayım başladı. Müziğin ve eğlencenin buluşma noktası bu yıl da değişmiyor. Türkiye’nin en uzun soluklu konser maratonuna ev sahipliği yapan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde Türkiye’nin yıldız sanatçılarını müzikseverlerle bu yıl da buluşturmaya devam edecek. Yazın en renkli konser serisi ile kapılarını açmaya hazırlanan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, unutulmaz sahne şovları ve sürprizleriyle müzikseverlere ev sahipliği yapacak. Büyüleyen Boğaz manzarasıyla gözde haline gelen mekan, dev konserler ve coşkulu kalabalıkla bu yaza da imzasını atmaya hazırlanıyor. Pop müzik şöleninden, arabesk rüzgarına, rap yıldızlarından gönülleri titreten türkülere, birbirinden farklı müzik tarzlarını tek bir noktada buluşturan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, yine yılın en uğrak eğlence mekanı haline gelecek. Müzikseverler birbirinden renkli konserlerde, hayranı olduğu sanatçılarla birlikte hem doyasıya eğlenecek hem de hafızalardan çıkmayacak anlara şahitlik edecek.

KURUÇEŞME AÇIKHAVA KONSERLERİNDE YILDIZLAR GEÇİDİ

Poll Production organizasyonuyla gerçekleşecek olan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nin merakla beklenen etkinlik takvimi açıklandı. 19 Mayıs tarihinde kapılarını açacak olan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, yine her yıl olduğu gibi müziğin dev isimlerini ağırlayacak. İmparator İbrahim Tatlıses, Süperstar Ajda Pekkan, Emel Sayın, Yıldız Tilbe, Volkan Konak, Hakan Altun, Serdar Ortaç, Özcan Deniz, Hande Yener, Zeynep Bastık, İzel-Çelik-Ercan gibi yıldız sanatçılar sevenleriyle bir araya gelecek.

SÜPERSTAR AJDAN PEKKAN İLE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Geçtiğimiz yıl Ajda Pekkan ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda final yapan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, bu sene de geleneği bozmayacak. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda da startı süperstar ile verecek. Yaz eğlencesinin doyasıya yaşanacağı müzik şöleni Ajda Pekkan’ın konseri ile renklenecek.

Kuruçeşme Konserleri Etkinlik Takvimi:

Kerem Yılmazer 20. Yılında kabri başında anıldı Kerem Yılmazer 20. Yılında kabri başında anıldı

19 Mayıs Ajda Pekkan
20 Mayıs Serdar Ortaç
26 Mayıs Berkay
27 Mayıs Hakan Altun
2 Haziran Volkan Konak
3 Haziran İbrahim Tatlıses
4 Haziran Serdar Ortaç
5 Haziran Haluk Levent
6 Haziran Koray Avcı
7 Haziran Yaşar
8 Haziran Melek Mosso
9 Haziran İzel-Çelik-Ercan
10 Haziran Ajda Pekkan

12 Haziran Zeynep Bastık
13 Haziran Nil Karaibrahimgil
14 Haziran Bir Arabesk Müzikali-Afara/ Uğur Aslan
15 Haziran Serdar Ortaç
16 Haziran Özcan Deniz
17 Haziran Şarkılar Bizi Söyler (Deprem Bölgesine Yardım Gecesi)

19 Haziran Yıldız Tilbe
20 Haziran Cem Adrian
21 Haziran Levent Yüksel
22 Haziran Hande Yener
23 Haziran Emel Sayın
24 Haziran Ozoda Nursaidova
25 Haziran Gökhan Türkmen
28 Temmuz Sefo

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda Süperstar Ajda Pekkan ile başlıyor.