Açı Okulları öğrencileri tarafından seçilen isimlere ödülleri Şişli Meslek Yüksek Okulu Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleşen törenle takdim edildi.

“Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programımıza hoş geldiniz” diyerek sözlerine başlayan Açı Okulları Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Şahin, “Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğu, yarının, büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir. Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı, onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel olarak ele alınmalıdır. Biz Açı Okulları olarak her bir öğrencimizin eğitimine ve gelişimine katkı sağlarken Mustafa Kemal Atatürk’ün bu sözlerini kendimize misyon edindik. Bu önemli günde bizlerle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Açı Okulları’nın düzenlediği ödül töreninde En Sevilen ödülü alan isimler şunlar oldu.

"KALBİM KIRIK AMA LAF SÖYLEMEK HADDİM DEĞİL"

Arabesk klasiklerinden oluşan yeni albümü “Aşk Acısı” ile müzik sektörüne bomba gibi dönen Lerzan Mutlu dün akşam 5. kez ‘Yılın En İyi Kadın Arabesk Sanatcısı ödülünü Özel Açı Okulları öğrencilerinden aldı. Ödül töreni öncesi basın mensupları ile sohbet eden Lerzan Mutlu küs olduğu Bülent Ersoy hakkında konuştu.

Basın mensuplarının sorularına Bülent Ersoy’la mahkemesi devam eden Lerzan Mutlu “ Bülent Ersoy’la aramızdaki şey benim kalbimin kırıklığından ibaret aslında.. Bülent Ersoy'un sanatına , zekasına, yıllardır markasına yön verişine benim bir şey demem mümkün mü? Taş olur insan bir cümle dahi ederse...Bir Bülent Ersoy‘un bir kez daha gelmesi mümkün değil. Benim ona kalbim kırık. Benim derdim kalbimin kırık olmasıyla alakalı. Yoksa Bülent Ersoy’un büyüklüğüne , sanatına laf söylemek haddim değil elbette” diye konuşarak Diva’ya selam gönderdi.

“Senaryo gereği saçımı kazıtırım”

Güzel oyuncu Şilan Makal düzenlenen ödül töreninde “En sevilen oyuncu” ödülünü aldı. Hayatında ilk ödülünü alan ve aynı zamanda tarih öğretmeni olan Şilan Makal “Bu anlamlı günde bu ödülü almak bir öğrentmen olarak benim için gurur verici. Ben oyunculuk tarafımda da her anlamı ile mesleğimin en iyisi olamaya çalışıyorum ve bunun için ne gerekirse yaparım. Rol gereği saçımı kazıtabilirim işimi bu kadar fazla seviyorum. “ diyerek iddalı konuştu.

Burak Sergen

En Sevdiğim Tiyatro Oyuncusu

Tülay Günal

En İyi Tiyatro Oyuncusu

Ayşegül Uluç

En Sevdiğim Influencer

National GeographicKids

En Sevdiğim Dergi

Şilan Makal

En Sevdiğim Oyuncu

Onur Seyit Yaran

En Sevilen Erkek Oyuncu

Atakan Hoşgören

En İyi Çıkış Yapan Oyuncu

Lerzan Mutlu

En Sevdiğim Ses Sanatçısı

Öner Evez

En Sevdiğim Koreograf ve FashionProductor

Yakup Biçer

En Sevdiğim Koreograf ve FashionProductor

Merve Yıldırım

En Sevdiğim Kadın Sunucu

Özgür Akman

En Sevdiğim İnovatif Girişimci

Özgür Aras

En Sevdiğim İletişimci

Melih Gümüşbıçak

En Sevdiğim Spor Sunucusu

Burcu Karadağ

En Sevdiğim Neyzen

Barbaros Uzunöner

En Sevdiğim Standup sanatçısı

Salih Keçeci

Duayen Gazeteci

Serap Paköz

Duayen Sunucu

Yıldırım Mayruk

Duayen Modacı

Ebru Erberdi

En Sevdiğim Gurme Yazar

Ahmet Yıldız

En Sevdiğim Öğretmen

Editör: TE Bilisim