Mehmet Ali Erbil, gönlünü kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'a kaptırdı. Dün sosyal medyada romantik paylaşım yapan M. Ali Erbil akşam da Gülseren Ceylan'a evlenme teklifi etti. 

VJ Bülent'ten Demet Akalın'a tepki: 'Seni sunduğum anonslar haram olsun' VJ Bülent'ten Demet Akalın'a tepki: 'Seni sunduğum anonslar haram olsun'

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Gülseren Ceylan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Gülseren Ceylan, 26 yaşında. 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanan Gülseren Ceylan, Erbil'e aşkını haykırarak şunları söyledi: "Öncellikle ben 24 değil 26 yaşındayım. Mehmet Ali Erbil'in kriterlerine uyuyorum. 5 ay önce tanıştık 2 aydır da beraber yaşıyoruz. Ailem ilişkimden haberdar ve onaylıyor. Ailem Almanya'da yaşıyor, bir süre orada yaşayıp ülkeye geldim. Mehmet Ali Erbil ile ciddi bir yoldayız, bütün ailesi de biliyor. Mali'yi tanıyan herkes ondan neden etkilendiğimi bilir. Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil" dedi.

Mehmet Ali Erbil ile instagram da tanışan Gülseren Ceylan'ın Erbil'in evlilik teklifine 'evet' dediği öğrenildi. Çift bir süredir M. Ali Erbil'in evinde yaşıyor.

Editör: Haber Merkezi