Mehmet Ali Erbil, Al Pachino'yu örnek aldı...

Şovmen Mehmet Ali Erbil, bir kaç ay önce sunucu Gökay Kalaycıoğlu'nun programında '66 yaşında bir adam olarak ben 20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm yani' açıklamasını yapmıştı.

Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!" Murat Boz "Tuba ile asla sevgili olmadık. O benim sırdaşım!"

Mehmet Ali Erbil ile ilgili bomba iddia geldi. Bugüne kadar beş kez nikah masasına oturan şovmen yakın bir zamanda altıncı evliliğini yapmaya hazırlanıyor.

Yine iddialara göre yaklaşık 5 ay önce Almanya'da yaşayan 24 yaşındaki Gülseren Ceylan isimli genç kızla Instagram'dan tanışan Erbil, genç kıza aşık oldu.

Almanya'dan İstanbul'a gelerek sanatçının Yeniköy'deki evine yerleşen Gülseren Ceylan, sanatçının evlilik teklifini kabul etti... Mehmet Ali Erbil'in arabası önünde poz veren genç kız bu fotoğrafları da Instgram sayfasına koymayı da ihmal etmedi.

YeniGünaydın'dan Özlem Uçar'ın haberine göre; özel hayatıyla gündemden düşmeyen 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in kendisinden 42 yaş küçük Gülseren Ceylan ile nikah masasına oturacağı iddiası magazin kulislerini çalkaladı. Almanya'dan gelerek Mehmet Ali Erbil'in Yeniköy'deki evine yerleşen Gülseren Ceylan, evde oturmaktan sıkıldığı için iş hayatına atılmak istemiş.

İdialara göre Erbil, Anadolu yakasında faaliyet gösteren ünlü bir araba galerisine, kız arkadaşını satış danışmanı olarak işe aldırtmış. Almanca ve İngilizce bilen Gülseren Ceylan, işe Erbil'in özel şoförü ile gidip geliyormuş. Mehmet Ali Erbil, yakın çevresine tekrar baba olmak için yanıp tutuştuğunu, dediği yönünde.

Son olarak Magazinsortie.com 'dan Olcay Ünal Sert'e açıklama yapan usta şovmen Mehmet Ali Erbil, ilişkilerinin çok yeni olduğunu söyledi. 

Editör: Olcay Ünal Sert