Hakkındaki eleştirilere canlı yayında cevap veren Hakan Ural, eleştirilerin kasıtlı ve sistematik bir şekilde yürütüldüğünü vurgulayarak "Düşüncelerimin halkta karşılık bulmasını hazmedemiyorlar" dedi.

Kibariye: Her erkek yapar! Kibariye: Her erkek yapar!

Selcuk Ural Hakan Ural Kolaj CoverSelçuk Ural, bayram öncesi yaptığı açıklamada Hakan Ural için "Benim onun gibi oğlum yok" demişti. Özel hayatı ile ilgili konularda açıklama yapmayan Hakan Ural, siyasete girmeyi düşünmediğini belirterek, kendisinin yıpratılmak istendiğini belirtti.

Kanal D’de hafta içi her sabah yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programında, ünlü sunucu Hakan Ural hakkında son günlerde sosyal medyada gündeme getirilen konulara ilişkin açıklama yaptı. İran’ın İsrail’e yönelik misilleme saldırısına ilişkin yaptığı yorumlar nedeniyle yeniden konuşulan Hakan Ural, eleştirilerin kasıtlı ve sistematik bir şekilde yürütüldüğünü söyledi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ve gazeteciler yoluyla saldırıya maruz kaldığını belirten Ural, “Düşüncelerimin halkta karşılık bulmasını hazmedemiyorlar” dedi.

Hakan Ural Kanal D

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’a verdiği destek sebebiyle eleştirildiğini anlatan Hakan Ural, sunuculuğunu yaptığı Neler Oluyor Hayatta programının canlı yayınında kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

Selçuk Ural Hakan Ural

Hakan Ural, Selçuk Ural

Siyasete gireceğine yönelik iddialara da değinen Hakan Ural, siyasete girmeyi düşünmediğini belirtti. Kendi görüşlerine en yakın partinin, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olduğunu açıkladı. Kendisine sistematik olarak saldıran gazetecilerin olduğuna dikkat çeken Ural, “Halkın içerisinden çıkmış bir adamım. 41 yıldır çalışıyorum. Yemiyor içmiyorlar, beni itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Tüm bunların öznesinde, ‘Hakan’ı yıpratmamız lazım’ var. Benim bir görev beklentim yok. Ben asla siyaset yapmayacağım. Fikirlerim ve düşüncülerim var. Elbette bunları paylaşacağım. Siyaset yapacak olsam da MHP’den yaparım.” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi